Turkcell 4.5G Bedava internet 2023

Turkcell 4.5G bedava internet sayesinde ülkemiz 4G teknolojisi olmadan direk olarak 4.5G teknolojisine ilerlemiş oldu bu sadece Turkcell operatörü ile kalmayıp tüm operatörler aynı şekilde 4.5G ye yükselmiş oldu.

Türkiye’de 4.5G gelmesi ile birlikte operatörler bedava internet 2023 dağıtma Savaşı’na girdi diyebiliriz. Bununla birlikte tüm operatörler çok güzel kampanyalar sunarak buna önceleri kendi tarafından çekmeye çalıştılar bu kampanyalar sayesinde insanlar hangi operatöre geçeceğini bilemedi ancak gelişen bu kız sayesinde insanlar bedava internetin keyfini hızlı bir şekilde çıkardı.

Turkcell 4.5G Nedir?

4.5G nin gelmesiyle birlikte hızına artmasıyla internette dolaşımında bu denli hızlı olması insanların telefonlarındaki internetin çok çabuk biteceği düşüncesiyle bazı kişiler bu özelliği kullanmadılar ancak İlerleyen zamanlarda anladılar ki bunun sadece kızdan kaynaklı olarak değişim olduğunu ve çok internetli yemediğini gördüler.

4.5G yi size anlatmak istersek bunun için araba karşılaştırması yapabiliriz Mesela size Örnek vermek gerekirse bir yola çıktığınızda Şahin ile Ferrari kapışmasını görseniz kimin yenileceğini az çok tahmin edersiniz Tabii ki de Ferrari yenecektir Bu da aynı şekilde 3G den dört 4.5G ye geçmemiz ile birlikte Ferrari ile Şahin’in nedenle hız farkı olduğu apaçık ortadadır.

Turkcell 4.5G hediye internet

4.5G teknolojisi 2015 yılı ile birlikte ülkemizde geldi Ülkemize gelen bu Teknoloji sayesinde büyük bir telefonda mobil olarak kızartıcı gördük gördüğümüz bu hız artışı ülkemize sadece internete mobil olarak giren kullanıcılar ile etkilenmedi aynı zamanda Türkiye 4.5G teknolojisi ile birlikte gelişti bu Teknoloji sayesinde anlık olarak  indirme hızları da daha aza çekildi bir dosyayı indirmeye kalktığımızda onun saat beklemek yerine bu sayede bayağı inerek 5 saate kadar düştü bu verdiğim veriler sadece örneklerden ibarettir büyük bir hız artışının olduğu  zaten internete girdiğinizde belli olacaktır.

Turkcell 4.5G Bedava internet 2023 Yükle

Turkcell 4.5G bedava internet nasıl kazanılır diye soracak olursanız bunun içinde sizlere Turkcell’in 4.5G ye geçme kampanyası ile birlikte bedava 1 GB internet kazanma şansı ortaya çıkıyor.

Bunun için telefonunuzun sim kartını 4.5G ye yükselterek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken herhangi bir Turkcell bayisine giderek kartınızı 4.5G ye yükseltmek istediğinizi söyleyin. daha sonra  Orada bulunan çalışan sizlere 1 GB bedava internet geleceğini söyleyecektir Ama eğer söylememiş ise Siz ona hatırlatarak bedava internetimizi alabilirsiniz Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanya diğer operatörler için de geçerlidir ama zaman geçtikçe kampanya süresi bitebilir bunun için en yetkili kişi olan Turkcell bayilerine danışmanız sizin için yararlı olacaktır.

Turkcell bedava internet kazanmak için diğer paketlerimizden olan Turkcell Bip 2023 Bedava internet Paketleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir