Turkcell 4.5G Ramazan Bedava internet

Turkcell Ramazan bedava internet kampanyası ile birlikteyiz. Ramazan ayı kampanyası öncesinde 2024 tarihinde başlatılan Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası ile birlikteyiz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından oldukça söz ettiren bir kampanya’ya hoş geldiniz. Turkcell Ramazan bedava internet paketi kazanmak isterseniz sizlerde aşağıdaki aşamaları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava internet

Turkcell ramazan bedava internet kazanarak kullanıcılar Ramazan ayı boyunca 2 katı internete sahip oluyorlar. Kazanacakları bedava internet paketlerine ise kendileri karar veriyorlar.

Turkcell Ramazan Bedava internet

Turkcell bedava internet Ramazan ayı boyunca 2 katına nasıl çıkıyor merak ediyor ve katılım sağlayarak sizlerde 2 GB internetinizi 4 GB’a, 10 GB internetinizi 20 GB internete çıkartabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Ramazan Bedava internet 2 Katına Nasıl Çıkar?

Turkcell 4.5G ramazan kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar ilk olarak telefonlarına “Bip” uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Turkcell Bip uygulaması yüklü ise bu durumda bedava internet almak için Bip Keşfet bölümüne gelerek “Turkcell 4.5G” yazarak “Turkcell Ramazan Bedava internet” kampanyası kanalını görerek kanalı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Ramazan Bedava internet

Turkcell ramazan bedava internet için takip ettiğiniz kanal sonrasında hattınıza 2 katı bedava internet yüklenecektir, bu nasıl oluyor diye soracak olursanız;

Eğer Paketinizde;

  • 2 GB internet var ise 2 GB bedava internet daha ekleniyor,
  • 6 GB internet var ise 6 GB bedava internet daha geliyor,
  • Yani paketinizdeki internete ek hediye internet yüklenmektedir.

Yüklenen bu bedava internet paketleri hattınızda yer alan paketin bitim tarihine kadar kullanım sağlamaktadır.

Ayrıca Ramazan Bedava İnternet kampanyası 14 Haziran tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Kampanyaya tek katılım ile sürekli olarak kampanya son tarihine kadar hattınıza ek 2 katı internet hediye edilecektir.

Kampanya için telefon kartınızın 4.5G destekli olması gerektiğini unutmayın.

4.5G Ramazan Kampanyası Kalan Kullanımlar

Turkcell ramazan bedava internet paketinde kalan kullanımlarınıza bakmak için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır, burada göreceğiniz “Katlanan internet” adı altındaki bedava internet paketi 4.5G kampanyası ile hattınıza eklendiğini ve ne zamana kadar kullanabileceğinizi belirtmektedir.

Turkcell hattınızdaki paket hangi tarihe kadar geçerliyse yine o tarihe kadar Ramazan bedava internet paketini kullanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan bedava internet

Turkcell Ramazan Paketi İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell ramazan bedava internet kampanyasındaki hediye internetinizi iptal etmek isterseniz bunun için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramalı veya 532 numarasını arayarak gerekli bilgilendirme ve konuşmayı ileterek turkcell bedava internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell ramazan paketi hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini bizlerinde tartışabilmesi için aşağıdaki yorum kısmından paylaşmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir