Turkcell Instagram 5 GB İnternet Paketi

Turkcell instagram paketi sayesinde 5 GB internet ile birlikte keyif dolu günler geçirmeye hazır mısınız? Turkcell ile Instagram’ın yapmış olduğu anlaşma sayesinde Turkcell Instagram paketini kullanın ve internetiniz bitecek mi diye sorun yaşamayın. Instagram için ayrı olan paket 5 GB internet nasıl yapılır şimdi sizlere göstereceğiz.

Turkcell Instagram Paketi

Turkcell Instagram paketi ile 1 ay boyunca 5 GB internet kullanabiliyorsunuz, ancak alacak olduğunuz be paket sayesinde sadece Instagram üzerinde geçerli olmaktadır.

Turkcell Instagram paketinde kalan GB veya MB ‘lar bir sonraki ayda kullanılmadığından dolayı o ay alacağınız paketi son kuruşuna kadar kullanmanızda yarar var. Gelin Instagram paketinin nasıl yapılacağı hakkında sizlere daha detaylı bilgiyi aşağıda verelim;

Turkcell 5 GB Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine özel 5 GB Turkcell instagram paketi bedava olmasa bile uygun bir fiyat olarak 10 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. 5 GB interneti 10 TL’ye almak güzel bir fırsat ama sadece Instagram üzerinde kullanabiliyorsunuz. Yinede Instagram’da çok vakit geçiren ve sürekli olarak komik video veya müzik videoları gibi çok mb yiyen şeyler yapanlar için hele ki Instagram Hikayelerini izlemek için çok güzel bir fırsat oluyor, gelin bu pakete hemen geçmek için kullanacağınız sms mesajı için neler yapacağız görelim.

Turkcell Instagram Paketi

Turkcell instagram paketi almak için “INSTAGRAM” mesajını yazın ve “2200” numarasına gönderim sağlayın.

Hattınızda para yüklü ise 10 TL çekilerek paket gelen sms sonrası aktif olacaktır. Eğer hattınızda para yok ise paket aktif olmayacak ve hattınıza para yüklemeniz gerekecektir.

Turkcell önemli bir notu reklam kampanyasında göstermese de bilgilendirmek bizim görevimiz olsa gerek: Instagram 5 GB internet paketini Instagram canlı yayınlar için geçerli değildir. Bu durumda canlı yayın yapmanız veya izlemenizde bu paket aktif olmayacak ve normal internetinizden yiyecektir.

Turkcell Instagram Bedava internet

Instagram 5 GB internet 1 Ay boyunca geçerlidir, paketi Hesabım uygulamasından kalan kullanımını görüntüleyebilirsiniz. Paket aşımı yaparsanız kendi hattınızın internet paketi ile devam edeceğini unutmayın.

Turkcell instagram paketi olmasa dahi sizlere Turkcell aboneleri için şu konumuz ile bedava internet kazanın: Turkcell Ocak 2023 Bedava internet Paketleri

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir