Turkcell Anneler Günü Hediyesi Bedava internet

Turkcell Anneler Günü Kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar 13 Mayıs 2018 günü hemen telefonlarının başına geçsin, çünkü hediyeler oldukça güzel.

Turkcell Anneler Günü

Turkcell anneler günü hediyesi ile birlikte Turkcell anneler günü bedava internet kazanma şansını yakalıyor ve kazanmış olduğunuz bedava internet sayesinde internet üzerinden annenize hediyeler alabilirsiniz.

Turkcell Anneler Günü Kampanyası sayesinde başlamış olduğu kampanya 13 Mayıs 2018 Anneler Günü ardına kadar devam etmektedir.

1Turkcell Anneler Günü Hediyesi

Turkcell anneler günü hediyesi ile birlikte kullanıcılar bedava internet kazanıyorlar ve kazanmış oldukları bu hediye internetleri belirtilen süre içerisinde ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için çıkarılmış olan Anneler Günü Kampanyasına katılarak sizlerde Anneler Günün’de veya onu takip eden diğer günlerde ücretsiz hediyeler kazanın.

2Turkcell Anneler Günü Bedava internet Nasıl Alınır?

Turkcell Anneler Günü kampanyası katılımı için telefonunuza Bip uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Turkcell Bip uygulamasını indirdikten sonra sırasıyla ekran üstüne belirecek olan yeni kampanya “Anneler Günü Kampanyası na tıklayın.

Bu kampanya Sürpriz Nokta kampanyası dahilinde bir kampanya olduğundan dolayı yine;

Anneler günü bedava internet kazanmak için oyunda sürpriz noktaları dolaşmalısınız.

Ancak bu sefer sürpriz noktalar anneler gününe özel oldukça fazla bir şekilde, eğer sürpriz nokta hakkında bilgi sahibi değilseniz;

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava Hediyeler yazımıza göz atarak sürpriz nokta oyunu nasıl oynanır öğrenebilir.

Ayrıca; Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri ile daha fazla internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Anneler Günü kampanyası 14 Mayıs 2018 00:00 itibari ile bitmektedir, yani Anneler Günü bitimi kampanyada son bulacaktır, bu yüzden acele ederek hemen kutuları toplamaya başlayın.

3Turkcell Anneler Günü Kalan Kullanımlar

Turkcell anneler günü ile kazanmış olduğunuz bedava internet, bedava dakika veya bedava sms kalan kullanımlarınızı “Turkcell Online İşlemler” uygulaması ile kolaylıkla öğrenebilir ve hediyelerin kalan sürelerine’de yine buradan bakabilirsiniz.

4Turkcell Anneler Günü Kampanyası İptal Etme

Turkcell anneler günü bedava internet kampanyasından yararlanarak sürpriz noktalar ile kazanmış olduğunuz bedava internet veya diğer hediyeleri iptal etmek için;

“532” numarası ile veya Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Turkcell bedava internet ile alakalı paylaşmış olduğumuz kampanya hakkında detaylı bilgi veya kafanıza takılan soru işaretlerini bizlere yorum kısmından bildirerek iletmeyi unutmayın.

Daha fazla bedava internet kazanmak için ise sitemizi dolaşmadan çıkmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.