Turkcell Babalar Günü 2023 Kampanyası

Turkcell Babalar Günü Kampanyası ile ortaya çıkan marka indirimlerine göz atmak isteyen kullanıcılar, Babama bu yıl ne alsam 2023 yılında Babalar Gününde neler alınır gibisinden aramalar yapmaya başladılar bile.

2023 Babalar Günü 18 Haziran Pazar günü itibari ile gelecek ve Babalara özel hediyeler bu yıl yine Turkcell Babalar Günü hediyeleri ile mümkün olacak gibi görünüyor.

Turkcell babalar günü hediyesi olarak yapacağı indirimli kampanyalar ve Turkcell bedava internet paketleri hakkında tüm detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Babalar Günü Bedava internet 2023 Paketi

Turkcell Babalar Günü 2023 Kampanyası nedir merak eden kullanıcılar için önceki yıllarda yapılan #EnBabaKapsama etiketi ile paylaşılan fotoğraf altından seçilen kullanıcılara “iPhone 7” ve “iPhone 7 Plus” modelli telefonlar hediye edilmişti.

Babalar Günü En Baba Kapsama adı altında gerçekleşen bu kampanyada kazanan fotoğrafı ise “Oya Burçin Utkan” atmış, fotoğrafı görmek isterseniz hemen şöyle bir paylaşalım sizlerde görün.

Turkcell Babalar Günü

Turkcell Babalar Günü 2023 yılında neler olacak merakla bekliyoruz;

*** Güncelleme ***

Turkcell Babalar Günü 2023 kampanyasında bu kez ürün indirimleri ile karşımıza çıkıyor, henüz sizlerde Babanıza hediye almamış iseniz Turkcell Babalar Günü Hediyeleri bölümüne girerek istediğiniz hediyeden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Ayrıca 18 Haziran tarihlerinde Turkcell bayisine giderek “Babalar Günü Özel” hediye çarkını çevirin ve çıkan hediyeyi kazanın. (Önceki yıl kampanyası için geçerlidir.)

Turkcell Babalar Günü

Önceki yılında gerçekleşen kampanyalar bağlamında Babalarımıza özel birde video yayınlanmıştı. Turkcell Babalar Günü Reklamını izlemek isterseniz;

Turkcell Babalar Günü Hediyeleri 2023

Turkcell Babalar Günü Hediyesi almak isteyen kullanıcılar için 18 Haziran 2023 tarihi gelmeden başlatılacağını düşündüğümüz Turkcell aksesuar hediyeleri ile babalarımıza en güzel hediyeleri seçebilecek ve kampanyadan yararlanabileceğiz.

Turkcell 2023 Babalar Günü kampanyası henüz kesinleşmedi *Güncelleme kampanya kesinleşti, detayları yukarıda yer almaktadır.* Ancak önceki yılında yapılan Turkcell aksesuar indirimleri ile Turkcell sitesinden alınan hediyelerde Babalar Gününe özel indirimler yapılmıştı.

Örnek Kampanya olarak önceki yıllarda;

1 Kulaklık alana 1 kulaklı hediye edilmişti.129 TL’ye iki adet kulaklık alabiliyordunuz, 2023 Babalar Günü gelmesi ile birlikte bu kampanyada neler olacak henüz belli değil.

Turkcell Babalar Günü Bedava internet – Bedava dakika (konuşma) – Bedava sms (mesajlaşma)

Turkcell Babalar Günü fırsatlarına bu sene belki bedava internet, bedava dakika ve bedava sms hediyelerini de ekleyebilir. Ya da bu hediyeler ek olarak yer alabilir.

Turkcell babalar günü kampanyası ile alakalı çıkacak olan hediye fırsatları veya indirimler olduğu taktirde sizlere anında bildireceğiz ve kampanya detaylarını ileteceğiz. Anında kampanyadan haberdar olmak isterseniz sizlerde bizim sosyal medya adreslerimizi sayfanın en altından ulaşarak takip edebilir ve bildirimleri açabilirsiniz. Turkcell Babalar Günü Kampanyası sayesinde 2023 Babalar Gününde hediye ne alacağım diye düşünen kullanıcılara Turkcell kampanyaları sayesinde büyük indirimler bekliyor.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir