Turkcell Babalar Günü Kampanyası

Turkcell Babalar Günü Kampanyası ile 2019 Babalar Günü hediyelerine göz atın, büyük markalarda ortaya çıkan büyük indirimlerden sizlerde yararlanın.

Turkcell Babalar Günü

Turkcell Babalar Günü Kampanyası ile ortaya çıkan marka indirimlerine göz atmak isteyen kullanıcılar, Babama bu yıl ne alsam 2019 yılında Babalar Gününde neler alınır gibisinden aramalar yapmaya başladılar bile.

2019 Babalar Günü 16 Haziran Pazar günü itibari ile gelecek ve Babalara özel hediyeler bu yıl yine Turkcell Babalar Günü hediyeleri ile mümkün olacak gibi görünüyor.

Turkcell babalar günü hediyesi olarak yapacağı indirimli kampanyalar ve Turkcell bedava internet paketleri hakkında tüm detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Babalar Günü Bedava internet Paketi

Turkcell Babalar Günü 2019 Kampanyası nedir merak eden kullanıcılar için 2017 yılında yapılan #EnBabaKapsama etiketi ile paylaşılan fotoğraf altından seçilen kullanıcılara “iPhone 7” ve “iPhone 7 Plus” modelli telefonlar hediye edilmişti.

Babalar Günü En Baba Kapsama adı altında gerçekleşen bu kampanya’da kazanan fotoğrafı ise “Oya Burçin Utkan” atmış, fotoğrafı görmek isterseniz hemen şöyle bir paylaşalım sizlerde görün.

Turkcell Babalar Günü

Turkcell Babalar Günü 2019 yılında neler olacak merakla bekliyoruz;

*** Güncelleme ***

Turkcell Babalar Günü 2019 kampanyasında bu kez ürün indirimleri ile karşımıza çıkıyor, henüz sizlerde Babanıza hediye almamış iseniz Turkcell Babalar Günü Hediyeleri bölümüne girerek istediğiniz hediyeden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Ayrıca 16 Haziran ile 17 Haziran tarihlerinde Turkcell bayisine giderek “Babalar Günü Özel” hediye çarkını çevirin ve çıkan hediyeyi kazanın. (2018 kampanyası için geçerlidir.)

Babalar Günü Hediyesi

2017 yılında gerçekleşen kampanyalar bağlamında Babalarımıza özel birde video yayınlanmıştı. Turkcell Babalar Günü Reklamını izlemek isterseniz;

Turkcell Babalar Günü Hediyeleri 2019

Turkcell Babalar Günü Hediyesi almak isteyen kullanıcılar için 16 Haziran 2019 tarihi gelmeden başlatılacağını düşündüğümüz Turkcell aksesuar hediyeleri ile babalarımıza en güzel hediyeleri seçebilecek ve kampanyadan yararlanabileceğiz.

Turkcell 2019 Babalar Günü kampanyası henüz kesinleşmedi *Güncelleme kampanya kesinleşti, detayları yukarıda yer almaktadır.* Ancak 2017 yılında yapılan Turkcell aksesuar indirimleri ile Turkcell sitesinden alınan hediyelerde Babalar Gününe özel indirimler yapılmıştı.

Örnek Kampanya olarak 2017 yılında;

1 Kulaklık alana 1 kulaklı hediye edilmişti.129 TL’ye iki adet kulaklık alabiliyordunuz, 2018 Babalar Günü gelmesi ile birlikte bu kampanyada neler olacak henüz belli değil.

Turkcell Babalar Günü Bedava internet – Bedava dakika (konuşma) – Bedava sms (mesajlaşma)

Turkcell Babalar Günü fırsatlarına bu sene belki bedava internet, bedava dakika ve bedava sms hediyelerini’de ekleyebilir. Ya da bu hediyeler ek olarak yer alabilir.

Turkcell babalar günü kampanyası ile alakalı çıkacak olan hediye fırsatları veya indirimler olduğu taktirde sizlere anında bildireceğiz ve kampanya detaylarını ileteceğiz. Anında kampanyadan haberdar olmak isterseniz sizlerde bizim sosyal medya adreslerimizi sayfanın en altından ulaşarak takip edebilir ve bildirimleri açabilirsiniz. Turkcell Babalar Günü Kampanyası sayesinde 2019 Babalar Gününde hediye ne alacağım diye düşünen kullanıcılara Turkcell kampanyaları sayesinde büyük indirimler bekliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.