Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2022

Turkcell kurban bayramı bedava internet paketi ile her bayram olduğu gibi bu bayramda da Turkcell bayram hediyesini alarak sevdiklerinizle doya doya güzel bir bayram geçirebilirsiniz. 20 Temmuz 2022 tarihinde Kurban Bayramının gelmesiyle beraber Turkcell bedava internet paketi sayesinde sizlerde kampanyaya katılabilir ve hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Paketi 2022

Turkcell kurban bayramı hediyesi olan bedava internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar 20 Temmuz 2022 günü itibariyle geçerli olacak kampanyayı beklemekteler. Bu kampanya sayesinde bazı platformlarda duyurulan Turkcell kurban bayramı 1 GB bedava internet paketi ile alakalı resmi kurum olan operatör firması Turkcell tarafından herhangi bir açıklama şu anlık yapılmış değildir, ancak bayram gününde sayfamızı tekrardan yenileyerek kampanya hakkında yeni bir paylaşım var mı görebilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi bayram kampanyası için düşünülen 1 GB internet hediyesi sistem tarafından otomatik olarak yüklenebileceği belirtilmektedir, bununla alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Turkcell Kurban Bayramı Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell kurban bayramı bedava internet paketine katılmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem bayram günü olan 20 Temmuz 2022 tarihini bekleyerek bu tarihte yapılacak bir bilgilendirme mesajı veya otomatik olarak yüklenecek 1 GB hediyesi sizlere mesaj yoluyla yeniden bildirilecektir.

Turkcell bayram hediyesi için ayrıca Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirerek uygulama içerisinden kampanyalar bölümünden eğer var ise Turkcell Kurban bayramı bedava internet kampanyası katılım tuşuna tıklayarak bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi Şartları

Turkcell kurban bayramı bedava internet paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar şu şartları kabul etmeleri gerekmektedir.

 • Turkcell kurban bayramı bedava internet paketi belirtilen süre zarfında kullanılması gerekmektedir.
 • Kullanılmayan internet paketi bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Turkcell internet paketi için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.
 • Bedava internet kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör uygulamasından öğrenebilirsiniz.
 • Paket aşımı sonrasında kendi paketinizden kullanıma devam edersiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell kurban bayramı hediyesi internet paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar bunun için herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Paket süresi sonrasında herhangi bir ücret ödemeden hattınızdaki paket tarifesinden ücretlendirilmeye ve kullanıma devam edebilirsiniz. Turkcell kurban bayramı paketi zaten bedava olduğu için herhangi bir ücret ödeme gibi zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. Bedirhan dedi ki:

  Oldu teşekkürler

 2. Gül dedi ki:

  Vodafone güzel paket ve kampanyalar yapmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu