Turkcell 2023 Bedava internet Paketleri

Turkcell bedava internet 2023 kampanyaları nasıl yapılır öğrenmek istiyorsunuz ve arkadaşlarınız ile keyif dolu film, dizi vb. aktiviteleri telefonunuzdan yapmak mı istiyorsunuz. Turkcell 2023 bedava internet paketleri bomba gibi geliyor hazır olun.

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinin başında gelen Turkcell sürekli olarak güncellediği paketler sayesinde kullanıcılara sürpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Ancak bazı hediyelerde sadece sessiz sedasız köşede kalıyor ve neredeyse çoğu kullanıcının hayda böyle hediye mi varmış diye söz edesi geliyor. Bunun için belki de daha önce hiç duymamış olduğunuz Turkcell bedava internet kampanyalarını sizlere söyleyeceğiz.

Turkcell Bedava internet 2023 Kampanyaları

Turkcell kampanyaları ile kendinden çokça söz ettirse de sadece bedava internet olarak değil hem dakika hem sms olarak uygun fiyat ve yüksek çekim gücüyle kullanıcı kapasitesini de arttırmaya devam etmekte.

Gelin şimdi yukarıdaki bu kadar söz etmiş olduğumuz bedava internet paketlerine göz atalım, ve bize uygun olanını aktif edelim. Bedava internet keyfini doya doya yaşayalım.

Turkcell BiP 1 GB Bedava internet

Turkcell abonesi siniz ve telefonunuzda henüz Bip uygulaması bulunmuyor mu? Çok kötü sulardasınız bizden söylemesi, hemen Google Play veya App Store uygulamasını açın ve Bip yazın, çıkan ilk sıradaki mesajlaşma uygulamasını indirin, indirdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, uygulamayı açıp kayıt olduktan sonra hesabınıza 1 GB bedava internet yüklenmiş olacaktır.

Turkcell Salla Kazan 10 GB Bedava internet

Turkcell salla kazan sayesinde kullanıcılar birbirinden güzel hediyeler ile seviniyor. Turkcell hesabım uygulamasını indirin ve içerisinde bulunan salla kazan bölümünden telefonunuzu sallayın, bakalım bu hafta ki hediyeniz de kaç GB bedava internet var, bu bedava internet 1 GB olabilir ya da 10 GB bu sizin o haftaki şansınıza bağlı diyebiliriz.

Ayrıca bu kampanyadan her hafta bir kez olmak üzere yararlanabilirsiniz. Belki bu hafta 10 GB bedava internet olmadı, ama haftaya neden olmasın?

BiP Davet Et 1 GB Bedava internet

Turkcell Bip uygulaması sayesinde birden çok kullanıcısına bedava internet vermiş durumda, bu yüzden uygulamayı kullanan sayısı da bu oranda bir artış göstermiş oldu. Şimdi size yukarıdaki kampanyamızda Bip uygulamasını indirerek bedava internet kazanmanızı söylemiştik, şimdi ise uygulama içerisinden herhangi beş arkadaşınızı davet ederek onun üye olmasını sağlar iseniz siz 1 GB bedava internet daha kazanıyorsunuz.

İşlem basit; 5 arkadaş davet edin ve 1 GB hediye internet kazanın.

Turkcell 500 MB Bedava internet

Turkcell hesabınıza hiç bilgisayarınız üzerinden giriş yaptınız mı? Eğer cevabınız hayır ise şimdi Turkcell internet sitesini açın ve üstte bulunan hızlı giriş sekmesini kullanın, ilk defa bu işlemi yapıyor iseniz hesabınıza 500 MB olmak üzere bedava internet yüklenecektir.

Turkcell’li Ol 2 GB Bedava internet Kazan

Turkcell avantajlı bazı paketlerine geçiş yaptığınızda sizlere 2 GB bedava internet verilecektir. Bu kampanyadaki paketler sürekli olarak değişkenlik gösterdiğinden dolayı sizin geçiş yapmadan önce Turkcell bayisinde bulunan arkadaşlara sormanız daha katkılı olacaktır.

Turkcell Para Yükle 1 GB Bedava internet Al

Turkcell hesabım uygulamasını kullanarak hesabınıza para yükleyin ve hediye 1 GB internet kazanın, bu bedava internetinizi 1 gün boyunca keyifli olarak kullanın.

Turkcell bedava internet paketlerinden daha fazla yararlanmak ve farklı paketleri incelemek isterseniz sizleri daha önceden yazmış olduğumuz şu makalemizi incelemenizi öneriyoruz: Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir