Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar için 2019 Turkcell bedava internet kampanyalarını öğrenmek için incelemeye başlayın.

Turkcell bedava internet paketleri ile birlikte sizlere güncel Turkcell bedava internet paketlerini sunduk. Turkcell’in 1GB’dan başlatarak 10GB’a kadar ilerleyen bedava internet kampanyalarına Turkcell bedava internet aramasını yaparak sitemizde birden fazla ücretsiz paketlere ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Ancak paketleri daha önceki günlerde kullanım sağlamış iseniz bu sizin tekrar kullanabilmenize engel olabilir. Turkcell bedava internet paketlerinin 2019 yılı içerisinde yapmış olduğu hediye paketleri bu yazı üzerinden görüntüleyebilir ve sürekli olarak takipte kalabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar için 2019 Turkcell bedava internet paketlerine buradan ulaşarak sizde uygun internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell 4.5 GB Bedava internet Paketi

Bu kampanyada 1 Aralık 2016 ve 31 Aralık 2017 arasında yer alan 4.5 G’li olan ve Turkcell operatörüne geçmiş olan ayrıca 4.5 G’ye sahip bir telefon kullanıcısı iseniz sizde ücretsiz olarak bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için 4.5 G SIM kartınıza geçiş yaparken bedava internet hakkında bilgi almalısınız.

Turkcell GNÇ Uygulaması 1 GB Bedava internet

GNÇ uygulaması sayesinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar sahip olabileceğiniz Turkcell bedava internet sayesinde paketlerinize ek olarak 1GB’a kadar kullanabileceğiniz hediye mb’lar hattınıza yüklenecektir. Ancak bunun için gerekli oalrak uygulamayı ios için apple store ve android için ise googleplay üzerinden GNÇ yazarak aratabilirsiniz, çıkan Turkcell uygulaması sayesinde 1 hafta geçerli olmak suretiyle 1GB intenet paketini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Ayrıca Turkcell GNÇ uygulaması sayesinde 1GB bedava internet kazanmanın yanı sıra uygulamanın diğer kampanyalarından’da yararlanabilir veya özel olarak sizlere verilecek bedava internet paketlerine de sahip olabilirsiniz.

Güncel olan ve daha öncesinde kulanmamış olduğunuz bedava internetleride bu uygulama sayesinde kullanabilirsiniz, ayrıca yaklaşan 2019 kampanyalarını’da bu uygulamadan takip etmeniz mümkün.

Turkcell 1 GB Bedava internet BİP Uygulaması

1GB Bedava internet sayesinde Bip uygulaması üzerinden istediğiniz mesajı veya görüntülü konuşmayı ücretsiz bir şekilde bedava internetiniz sayesinde yapabilirsiniz.

Bip’in 1GB ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmeniz için BİP uygulamasını indirin ve karşınıza gelen pencereden bedava internetinizi onaylayın, bu sayede kullanmış olduğunuz mesajlaşma uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanın. Ancak bedava interenete sahip olabilmeniz için bazı paketlerin kabul olmadığı ön görülmektedir, bu nedenle karşınıza herhangi bir uyarı gelmez ise sizin paketinizin bu 1GB bedava interneti kapsamadığından dolayı olmasıdır.

BİP Arkadaşını Getir 1 GB’ı Götür

BİP uygulamasının diğer bir kampanyası olan eğer 5 arkadaşınızı bip uygulamasına kayıp olmaya zorlarsanız siz bu sayede 1GB bedava internet kazanabilirsiniz, tek yapmanız gereken uygulama içerisinden 5 arkadaşınıza davet göndermek, bu davetlerin kabul olmasının ardından bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanmak için birden fazla işlem karşınıza çıkabilir, onlardan bir tanesinde goller cepte uygulaması sayesinde 500mb bedava internet kazanmanız mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzun uygulama indirme bölümüne goller cepte yazarak karşınıza çıkan uygulamayı indirmek, uygulamaya giriş yaptıktan sonra size ücretsiz olarak 500mb internet yüklenecektir.

BİP Mesaj At 1 GB internet Kazan

Turkcell Bip uygulaması sayesinde onlarca bedava internet kazanmanız mümkün oluyor, eğer 5 gün süresince arkadaşınla sürekli olarak mesajlaşırsan sana bedava 1gb internet gönderildiğinden haberin var mıydı. Eğer bilmiyorsan kendine bir arkadaş bul ve sürekli olarak Bip uygulamasından onunla mesajlaş, bedava interneti kap!

Ayrıca Turkcell GNÇ Bedava İnternet Paketlerine bakmayı’da unutma. Turkcell bedava internet fırsatları ile dolu dolu internet paketi kazanmaya başlayın. Turkcell kampanyalarına sitemiz ile anında haberdar olun.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.