Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketleri ile birlikte sizlere güncel Turkcell bedava internet paketlerini sunduk. Turkcell 1GB’dan başlatarak 10GB’a kadar ilerleyen bedava internet kampanyalarına Turkcell bedava internet aramasını yaparak sitemizde birden fazla ücretsiz paketlere ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Ancak paketleri daha önceki günlerde kullanım sağlamış iseniz bu sizin tekrar kullanabilmenize engel olabilir. Turkcell bedava internet paketlerinin 2023 yılı içerisinde yapmış olduğu hediye paketleri bu yazı üzerinden görüntüleyebilir ve sürekli olarak takipte kalabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet 2023 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar için 2023 Turkcell bedava internet paketlerine buradan ulaşarak sizde uygun internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell 4.5 GB Bedava internet Paketi

Bu kampanyada 4.5G’li olan ve Turkcell operatörüne geçmiş olan ayrıca 4.5 G’ye sahip bir telefon kullanıcısı iseniz sizde ücretsiz olarak bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için 4.5 G SIM kartınıza geçiş yaparken bedava internet hakkında bilgi almalısınız.

Turkcell GNÇ Uygulaması 1 GB Bedava internet

GNÇ uygulaması sayesinde 31 Aralık tarihine kadar sahip olabileceğiniz Turkcell bedava internet sayesinde paketlerinize ek olarak 1GB’a kadar kullanabileceğiniz hediye MB hattınıza yüklenecektir. Ancak bunun için gerekli olarak uygulamayı iOS için Apple Store ve Android için ise Google Play üzerinden GNÇ yazarak aratabilirsiniz, çıkan Turkcell uygulaması sayesinde 1 hafta geçerli olmak suretiyle 1 GB internet paketini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Ayrıca Turkcell GNÇ uygulaması sayesinde 1GB bedava internet kazanmanın yanı sıra uygulamanın diğer kampanyalarından da yararlanabilir veya özel olarak sizlere verilecek bedava internet paketlerine de sahip olabilirsiniz.

Güncel olan ve daha öncesinde kullanmamış olduğunuz bedava internetleri de bu uygulama sayesinde kullanabilirsiniz, ayrıca yaklaşan 2023 kampanyalarını da bu uygulamadan takip etmeniz mümkün.

Turkcell 1 GB Bedava internet BİP Uygulaması

1 GB Bedava internet sayesinde Bip uygulaması üzerinden istediğiniz mesajı veya görüntülü konuşmayı ücretsiz bir şekilde bedava internetiniz sayesinde yapabilirsiniz.

Bip 1 GB ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmeniz için BİP uygulamasını indirin ve karşınıza gelen pencereden bedava internetinizi onaylayın, bu sayede kullanmış olduğunuz mesajlaşma uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanın. Ancak bedava internete sahip olabilmeniz için bazı paketlerin kabul olmadığı ön görülmektedir, bu nedenle karşınıza herhangi bir uyarı gelmez ise sizin paketinizin bu 1GB bedava interneti kapsamadığından dolayı olmasıdır.

BİP Arkadaşını Getir 1 GB’ı Götür

BİP uygulamasının diğer bir kampanyası olan eğer 5 arkadaşınızı Bip uygulamasına kayıp olmaya zorlarsanız siz bu sayede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz, tek yapmanız gereken uygulama içerisinden 5 arkadaşınıza davet göndermek, bu davetlerin kabul olmasının ardından bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanmak için birden fazla işlem karşınıza çıkabilir, onlardan bir tanesinde goller cepte uygulaması sayesinde 500 MB bedava internet kazanmanız mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzun uygulama indirme bölümüne goller cepte yazarak karşınıza çıkan uygulamayı indirmek, uygulamaya giriş yaptıktan sonra size ücretsiz olarak 500mb internet yüklenecektir.

BİP Mesaj At 1 GB internet Kazan

Turkcell Bip uygulaması sayesinde onlarca bedava internet kazanmanız mümkün oluyor, eğer 5 gün süresince arkadaşınla sürekli olarak mesajlaşırsan sana bedava 1 GB internet gönderildiğinden haberin var mıydı. Eğer bilmiyorsan kendine bir arkadaş bul ve sürekli olarak Bip uygulamasından onunla mesajlaş, bedava interneti kap!

Ayrıca Turkcell GNÇ Bedava İnternet Paketlerine bakmayı da unutma. Turkcell bedava internet fırsatları ile dolu dolu internet paketi kazanmaya başlayın. Turkcell kampanyalarına sitemiz ile anında haberdar olun.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Yunus dedi ki:

    Hediye internet istoyoz da

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir