Turkcell Bip Kazan Kazan 500 MB Bedava İnternet

Turkcell Bip kazan kazan yarışması ile birlikte Turkcell bedava internet paketi kazanmamıza olanak sağlıyor. Eylül tarihi itibariyle karşımıza çıkan bu yarışma sayesinde sizlerde soruyu doğru cevaplamanız halinde bedava internet paketi kazanabilir ve bu kazanmış olduğunuz hediye interneti doya doya kullanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyasına bir yenisi eklenen Bip uygulaması sayesinde hediye 500 MB internet paketi karşımıza çıkmakta, bu paket sayesinde kullanıcılar ücretsiz bir şekilde internet sahibi oluyorlar, ayrıca her gün doğru cevaplamak şartı ile birlikte Turkcell 500 MB internet paketi yeniden hatlarına ücretsiz olarak yükleniyor.

Bip Kazan Kazan 500 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Bip Kazan Kazan yarışmasına katılmak isteyen ve her gün 500 mb internet kazanmak isteyen kullanıcılar bunun için ilk olarak telefonlarına Turkcell Bip uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Uygulama telefonunda yüklü olan kişiler Bip keşfet bölümüne gelerek “Kazan Kazan” yarışmasına tıklayarak oyuna başlama imkanı kazanırlar, karşılarına çıkan soruya doğru cevap vermeleri taktirde ise hatlarına ücretsiz 250 mb internet yüklenir. Bip bedava internet paketini bu şekilde ücretsiz olarak kazanabilirsiniz, ancak aşağıdaki uyarıyı okumanızda fayda var.

Turkcell Bip Kazan Kazan 4 TL İstiyor?

Turkcell bip kazan kazan paketinde ayrıca gelen sms kodunu girerek 250 MB kazanma şansını 4 TL karşılığında ikiye katlama imkanı sunuluyor, bu şekilde 250 mb kazandığınız interneti 500 mb yapabilirsiniz. Ancak para ödemek istemezseniz bu seçeneği onaylamayarak devam edebilirsiniz.

turkcell bedava internet

Kazan kazan’da gelen mesajı kodu girerek onaylamamanız gerekmektedir, onayladığınız taktirde 4 TL hattınızdan ödenmektedir.

Kazan Kazan Paketi İptal Etme?

Turkcell kazan kazan paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar 4 TL karşılığında sms kodu onayı sağlamış ise bu paketin iptali yapılamamaktadır, bu durumda yine Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleriyle alakalı 2023 yılına ait güncel internet paketlerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz ve internet hediyelerini doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. esra dedi ki:

    turcell bedava internet istiyorum lutfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir