Turkcell BiP Kullan Kazan Bedava İnternet

BiP kullan kazan kampanyası ile beraber turkcell bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıları bekliyoruz. Turkcell hattına sahip kullanıcılar BiP kullandıkça bedava internet kazanabileceklerini biliyorlar mıydı? Eğer bilmiyorsanız bu doğru, yeni kampanya sayesinde sizlerde arkadaşlarınızla mesajlaşırken hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2024 kampanyalarından bir yenisi olan BiP kullandıkça kazan paketi ile birlikte, faturalı hat sahipleri ile faturasız hat sahipleri fark etmez ücretsiz internet keyfini yaşayabiliyorlar. Turkcell BiP yıldızları ile haftalık 2 GB bedava internet paketi kazanmak nasıl olur hemen öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Turkcell BiP Kullan Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP kullan kazan ile birlikte 2 GB hediye internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak telefonlarına BiP uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. (BiP mesajlaşma uygulamasıdır.) Bu uygulamayı indirerek telefonlarına kurdukları vakit artık yapmaları gereken işlem mesajlaşmaktır. Ne kadar çok mesaj o kadar çok bedava internet anlamına gelen BiP kullandıkça kazan kampanyası 2024 yılında da kullanıcılara çok iyi bir fırsat olarak sunulmaktadır.

Turkcell BiP Kullan Kazan Nasıl Yapılır?

BiP kullan kazan kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar BiP Yıldızları arasına girmeleri gerekmektedir. Eğer BiP yıldızı olmuş iseniz size yapılacak olan bilgilendirme mesajı ile sizlerde takvime uygun bir şekilde mesajlaşma sağlarsanız 2 GB bedava internet kazanmaktasınız. Peki takvim nedir gelin inceleyelim;

Turkcell BiP Takvimi her ayın 2. günü başlıyor ve ay sonuna kadar gidiyor;

  • 500 Mesaj, 1000 Mesaj, 1500 Mesaj, 3000 Mesaj’a o ay içerisinde ulaşan kullanıcı haftalık olarak 2 GB hediye internet kazanır. (Aynı takvim içerisinde sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.)
  • Herhangi bir katılım mesajı yoktur. Otomatik tanımlanır.

Turkcell BiP Kullan Bedava İnternet 2024 Paketi Detayları

Turkcell BiP kullan hediye internet 2024 kampanyası ile birlikte kazanacağınız bedava internet hakkında detaylı bilgiler şu şekildedir;

  • Faturalı ve Hazır Kart kullanıcıları katılabilirler.
  • Hediye internet paketi bir sonraki aya devretmez.
  • Paket içerisindeki kullanımınız %80 ve %100 durumunda bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Hattınızı farklı numaraya yönlendirmeniz durumunda kampanya geçersiz sayılır.
  • Kazanılan internet bitiminde kendi paketinizden devam edersiniz.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kalan Kullanımlarına Nasıl Bakarım?

Turkcell kazan kullanımları görüntülemek için yapanız gereken tek işlem Turkcell Online İşlemler uygulamasını indirmek veya “KALAN” yazarak bu mesajı 2200 numarasına göndermeniz durumunda paketinizde ne kadar internet kalmış öğrenebilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2024 paketleri ile alakalı daha fazla hediyeyi sitemiz üzerinden bulabilirsiniz, paket hakkında sorularınız için yorum kısmını kullanmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir