Turkcell Bip Tatil’de Bedava internet Hediyesi

Turkcell Bip Tatil Bedava internet

Turkcell bip bedava internet kampanyalarından bir tanesi ile tekrar birlikteyiz. Turkcell bip uygulaması ile birlikte verdiği bedava internetler sayesinde kullanıcılar büyük bir nefes alarak keyif dolu bedava internetin tadını çıkartıyor.

Turkcell bip sayesinde sizlerde bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken işlemler aşağıda bulunmaktadır. Turkcell bip tatil bedava internet hediyesi ile birlikte okul tatiline giren öğrenciler bu kampanyadan büyük bir mutluluk duydu.

Turkcell Bip Tatil Bedava internet

Turkcell bip uygulamasının çıkarmış olduğu 2018 yılı yarıyıl okul tatili ile birlikte kullanıcılar Turkcell bip Instagram hesabı üzerinden yaptıkları yorumlar sayesinde bedava internet kazanma şansını yakaladılar. Çok istediler, çok istediler ve başardılar.

Sizde Turkcell bip uygulamasını yükleyin ve bedava internet kazanmaya başlayın Aşağıda yer alan kampanyalar ile birlikte Turkcell bip tatil fırsatlarını görebilirsin.

Turkcell Bip Tatil Kampanyaları

Turkcell bip uygulamasını tatilde vermiş olduğu kampanyalar aşağıda yer almaktadır. Size uygun olan kampanyaya başvurarak bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bip indir Bedava internet Kazan

Turkcell bip uygulamasını eğer daha indirmediyseniz ve Turkcell kullanıcısı iseniz Bip uygulamasını telefonunuza indirim ve uygulamaya giriş yapın. Uygulama girişi sonrası hattınıza tanımlamanız dahilinde hesabınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Turkcell Bip Yükle 1 GB Bedava internet

Turkcell Bip Mesajlaş internet Kazan

Turkcell bip uygulaması ile birlikte Arkadaşlarınıza mesaj attıkça bedava internet kazanırsınız. Mesela bir arkadaşınıza 5 gün boyunca sürekli olarak mesaj atın, mesaj sayısı ortalama en az 10 ve üzeri olacak şekilde gönderim sağlayın. Bu gönderiminiz sonrasında hattınıza bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet eklenecektir.

Turkcell Bip Bi Ara 10 GB Bedava internet

Turkcell’de bedava internet kazanmak için 2018 okul yarıyıl tatili ile birlikte Turkcell bip uygulaması sayesinde bip bi ara kampanyasında bip uygulaması üzerinden 30 farklı arkadaşınızı bir ay içerisinde aramanız takdirde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip Tatil 10 GB Bedava internet

Bip 2018 Hediye Avı

bip uygulaması ile birlikte hediye avı servisinden bedava internette kazanabilirsiniz. bunun için bip hediye avı servisine kayıt olmanız yeterli olacaktır, kayıt sonrası toplayacaksınız kutular ile birlikte sizler de bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bip uygulaması bedava internet kampanyalarının diğerlerini görmek için Turkcell Bip 2018 Bedava internet Paketleri yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.