Turkcell Çatlat Kazan 8 GB Bedava internet

Turkcell çatlat kazan 2023 kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için yeni fırsat ortaya çıkmış durumda. Turkcell bedava internet 2023 kampanyalarından oldukça fazla hediye sağladığı uygulama ve oyun var ki saymakla bitiremiyoruz, yeni çıkan bu kampanya ile de kullanıcılar yine bedava internet kazanabilecekler.

Turkcell çatlat kazan bedava internet kampanyası ile birlikte haftanın 2 günü hediye kazanabiliyorsunuz, kampanya detaylarını ve katılım bölümünü öğrenmek isterseniz;

Turkcell Çatlat Kazan Bedava internet 2023 Nasıl Yapılır?

Turkcell çatlat kazan kampanyası için telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir, bu uygulamadan yararlanabilmek için ise Turkcell GNÇ paketlerinden birine sahip olmalısınız. Yaşınıza 26 yaş altında ise sizlerde GNÇ paketine geçerek Turkcell GNÇ çatlat kazan bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell aboneleri uygulamayı indirdikten sonra içerisine girdiklerinde sağ üst bölümde “Çatlat” isimli bölüme tıklayarak kampanyadan yararlanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan faydalanma hakkı tanıyabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alarak kullanabilecekler.

Turkcell çatlat kazan bedava internet

“Çatlat Gününü Seç” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza 2 tane yumurta gelecek ve bu yumurtaları parmağınız yardımı ile telefonunuzun ekranına bastırarak kırmalısınız.

Yumurtaları kırdıktan sonra ise karşınıza çıkacak 2 gün sizin hediye gününüz olarak belirlenmektedir, ve bedava internet hediyelerinizi o 2 gün içerisinde uygulamaya giriş yaparak alabiliyorsunuz.

“Tebriks” yazısı çıktıktan sonra o günler geldiğinde hediyelerinizi alabilmek için yine “Çatlat” bölümüne girmeniz yeterlidir, eğer gün gelmeden hediyeyi almak istiyorsanız Turkcell Çatlat Kazan Taktikleri yazımızı inceleyerek uygulamayı deneyebilirsiniz.

Turkcell Çatlat Kazan 2023 Hediyeleri Nedir?

Turkcell çatlat kazan hediyelerinde;

 • 1 Saat İnternet
 • Yarım Saat İnternet
 • 1 TL’ye 24 saat geçerli 1 GB İnternet
 • 8 GB bedava internet

bulunmaktadır, 1 saat internetin içerisinde 1 GB internet bulunmaktadır, yarım saat internet paketinde ise 200 MB internet yer almaktadır. 1 TL paketi çıkmış ise onay mesajı sonrasında sizden 1 TL alınacak ve gelen mesaj sonrasında o gün boyunca (24 saat) 1 GB internet kullanımınız başlatılacaktır.

Turkcell Çatlat Kazan Kampanya Koşulları Neler?

turkcell catlat kazan

 • Turkcell çatlat kazan kampanyası 7 Mayıs tarihi ile başlamaktadır.
 • Her GNÇ kullanıcısına haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı verilmektedir.
 • Kampanya detaylarında verilen ek bir bilgi ise bunun 2 gün olması belki yapılacak ek kampanyalar ile arttırılabileceği yönündedir.
 • Katılımcının hattı 4.5G değil ise bu durumda sadece tek hediyeden faydalanabilirler.

Turkcell Çatlat Kazan Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyasından yararlanan kullanıcılar paket iptali için

 • 1 Saat İnternet hediyesi iptali için IPTAL GNC1SAAT
 • Yarım Saat İnternet hediyesi iptali için IPTAL GNCYARIM
 • 1 TL’ye 1 GB İnternet fırsatı iptali için IPTAL GNC1TL

yazıp 2200’a mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler var ise yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın. Turkcell Çatlat Kazan bedava internet kampanyasından yararlanan GNÇ kullanıcıları haftanın 2 günü ücret ödemeden bedava internet kazanıyorlar!

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Eda dedi ki:

  Gnc çatlat kazan hilesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir