Turkcell Elçiler 10 GB Bedava internet

Turkcell Elçiler 10GB Bedava internet

Turkcell elçiler paketinde 10gb bedava internet kazanma şansını kaçırmayın, 30 gün geçerli olan Turkcell’in elçileri kampanyasında hediye internetler havada uçuşuyor.

Turkcell Elçiler 10 GB internet

Eğer sizde 10 gb bedava internet kazanmak istiyorsanız bunun için Platinum Pakete ulaşmanız gerekiyor, bu pakete ulaştıktan sonra sizlere 30 gün içerisinde kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bu hediyeyi belirtilen süre içerisinde kullanmanız gerekiyor, eğer kullanmazsanız otomatik olarak hediye sonlanacaktır, 10gb bedava interneti herhangi bir kişiye transfer edemezsiniz. Sizin hattınıza tanımlanır ve kendiniz kullanabilirsiniz.

Paket bitimi sonrası farklı bir hediye veya kampanyanız var ise oradan devam edebilirsiniz, eğer herhangi bir kampanyadan yararlanmıyorsanız hattınıza tanımlı paketin devamında ücret işlemi uygulanır (devam eder).

Hediye internet’e ulaşacak seviye yükselmeniz taktirde 10gb bedava internet hattınıza yüklenmemiş ise bunun için 1 ay gibi bir bekleme süresi olabileceğini unutmayınız. Ancak bu konuda müşteri hizmetlerinden’de bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Elçiler 10 GB Bedava internet Paketi

Turkcell’in elçiler kampanyasındaki 10 GB bedava interneti kazanmak için Platinum pakete gelmeniz gerekiyor, eğer o pakete yükselmiş iseniz bunun karşılığında 30 gün olarak belirlenmiş 10 GB bedava interneti kazanacaksınız.

Turkcell Elçiler 10 GB Bedava internet Katılım Ücreti

Turkcell elçiler kampanyasındaki 10 GB bedava internet’te herhangi bir katılım ücreti yoktur.

Turkcell Elçiler Özellikleri

Turkcell elçiler kampanyasına katıldığınız ve hedefi yakaladığınız taktirde sizlere 30 gün boyunca 10 GB internet kullanım hakkı tanımlanacaktır.

Turkcell Elçiler İptal Etme

Turkcell elçiler kampanyasına katıldınız ancak daha sonra bu paketi iptal mi etmek istiyorsunuz, bunun için yapmanız gereken tek şey: “IPTAL ELCILER 10GB” yazın ve bu mesajı “2200” adresine gönderin, kampanya iptali hakkında size mesaj olarak bilgi verilecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.