Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Katı İnternet Paketi

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyası sayesinde sizlerde hattınıza 2 katı internet yükleyebilirsiniz. Enflasyonla mücadelede büyük bir güç gösteren firmalarımıza Turkcell’de katılarak bunlara örnek bir davranış sergilemiş oldu. Turkcell bedava internet kampanyalarında ne kadar öncü bir firma olduğunu anlatmamıza gerek yoktur, bu kampanyada’da bol keseden bizler için yani kullanıcılara internet dağıtmak amaçlı 2 katı hediye internet veriyor.

Turkcell paketinde yapmış olduğunuz hediye ile birlikte gelen mesaj sayesinde kullanımınız başlayacak ve sizlerde 2 katı internet keyfinin tadını çıkartabileceksiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası Nedir?

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyası sayesinde kullanıcılara güzel bir sürpriz vermeyi başardı, faturalı hat kullanıcıları ya da faturasız hat kullanıcıları bu kampanya ile bir şok geçirdiler, çünkü verilen bu güzel fırsat hiç habersizdi ve kullanıcıları sevindirecek bir kampanya ile bizlerin neşelenmemize katkı sağladı.

Turkcell enflasyonla mücadele kapsamında kullanıcılara iki katı internet dağıtımı yapılacak, bunun için dağıtılacak olan tüm internet hediyeleri 30 gün geçerli olacaktır, bir sonraki ay yine katılım yaparak internetinizi 2’ye katlayabilirsiniz. Faturasız kullanıcılar katılım sonrasında paketlerine ek olarak 2 katı internet yüklenecek ve fatura tarihinin son gününde bu kampanya’da sonlanacaktır, eğer kampanya devamının gelmesini istiyorsanız tekrardan katılım sağlayarak yeniden internetinizi 2’ye katlayabilirsiniz.

Turkcell enflasyon kampanyası sayesinde sizlerde ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek kampanya katılımını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Katı İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak telefonlarına Bip Messenger uygulamasını indirmeleri gerekmektedir, eğer kullanıcının telefonunda zaten Bip uygulaması yüklü ise aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirmesi yeterli olacaktır.

 • Turkcell Bip uygulamasını açın,
 • Arama bölümüne Enflasyonla Mücadele yazarak çıkan kanala tıklayın,
 • Açılan ekran üzerinden faturalı ya da faturasız kullanıcılar olmak üzere ikiye katla butonuna tıklayın ve gelecek olan SMS ile internetinizi 2’ye katlamış olun.

Turkcell enflasyon kampanyası

Bu işlem sayesinde kolaylıkla hattınızdaki interneti ikiye katlamış oldunuz. Eğer telefonunuzda yüklü paket 5 GB internet ise bu sayede artık internetiniz 10 GB olacaktır, eğer paketimizde 2 GB internet varsa bu’da 4 GB internete dönüşmüş olacaktır, paket bitimi sonrasında yine kampanya yenilemesi yapabilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kalan Kullanımlar

Turkcell enflasyon kampanyasına katılan kullanıcılar kalan internet paketlerini öğrenmek isterlerse bunun için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak uygulama içerisindeki menü ile birlikte kalan kullanımlar bölümüne tıklamalarıyla karşılarına kampanya ile alakalı ne kadar internet kalmış görebilirler.

Turkcell Enflasyon Kampanyası Detayları

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyası hakkında bilmeniz gereken diğer önemli bilgiler ise şu şekilde;

 • Turkcell Enflasyon kampanyasından SIM Kartı 4.5 olan kullanıcılar yaralanabilmektedir.
 • Kazanacak olduğunuz bedava internet kullanımınız gelecek olan mesaj sonrasında başlamaktadır.
 • Kazanılan internet bir sonraki aya devretmiyor.
 • Katı 4.5G olmayan kullanıcılar ücretsiz olarak 4.5G geçişi yaparak kampanyadan yararlanabilirler.
 • Kampanya süresi bittiğinde mesaj olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Kampanya’ya katılım yapıldıktan sonra değiştirilen paket geçerli olmamaktadır, ilk başta paketiniz neyse hediye internet’ ona göre gelmektedir.

Turkcell bedava internet paketlerinden bu hafta enflasyonla mücadele kampanyasını inceledik, eğer sitemizi incelerseniz birbirinden farklı diğer Turkcell bedava internet hediyelerine’de ulaşabilirsiniz, paket hakkında kafanıza takılan soruları yorum olarak göndermeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Hakki dedi ki:

  Bu kampanyaya katıldım 2024’de bittiğinde tarifem yani paketim değişir mi aynı tarife devam eder mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir