Turkcell Galatasaray Bedava Forma ve Maç Bileti

Turkcell ile birlikte Galatasaray taraftarına bedava forma ve bedava maç bileti kazanma şansı veriyor. Sizde Turkcell kullanıcısı iseniz ve ayrıca Galatasaray taraftarı istediniz bunun için güzel bir fırsat veren Turkcell size maç bileti, forma, Ayrıca ücretsiz Turkcell uygulamaları hediye ediyor.

Turkcell Galatasaray destek paketi sayesinde Sizlerde bedava olarak Galatasaray maç bileti kazanmaya veya Galatasaray forması kazanmaya hak elde edebilirsiniz. Bu kampanya sayesinde Galatasaray taraftara Turkcell hattına sahip kullanıcılar ile birlikte bu kampanyaya başvuruyor ve şansını deniyorlar.

Turkcell Galatasaray Sarı Kırmızı Destek Paketi

Turkcell Sarı Kırmızı Destek Paketleri

Turkcell Galatasaray sarı kırmızı destek paketi sayesinde belirttiğimiz takdirde Bedava forma kazanmak veya bedava maç bileti kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem ilk olarak Turkcell abonesi değilseniz Turkcell abonesi olmalısınız, daha sonra ise sarı kırmızı destek paketlerinden bir tanesini alarak hem takımımıza destek olacaksınız hem de bedava forma ve maç bileti kazanma şansından birini yakalayabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Galatasaray Bedava Forma ve Maç Bileti

Turkcell aboneleri için özel yapılmış sarı kırmızı destek paketlerinden bir tanesini alarak sizde takımımıza destek olabilir ve bu sayede bedava forma ve bedava maç bileti kazanan kişilerden bir tanesi olabilirsiniz.

Turkcell Galatasaray Kazansın

Turkcell kullanıcısı iseniz yapmanız gereken işlem Turkcell sarı kırmızı destek paketlerinden “sarı paket”, “kırmızı paket” veya “şampiyon paket” seçeneklerinden bir tanesini satın alarak Bedava forma kazanma hakkına veya bedava maç bileti kazanmaya hak tanıyorsunuz.

Turkcell sarı kırmızı destek paketlerini almak için;

Sarı Paket

Sarı pakete sahip olabilmek için ayda 5 TL ödeyerek “GS5” yazın “2200” a sms göndermeniz yeterli. Ayrıca gönderim sonrasında 100 dakika bip’ten her yöne arama kazanacaksınız ve takımınıza destek olacaksınız. Ayrıca Fizy Radyo’da hattınıza eklenecektir.

Kırmızı Paket

Kırmızı paketi alabilmek için “GS7” yazın “2200” numarasına gönderin. Bu gönderim sonrasında bip’ten her yöne 250 dakika kazanacaksınız Ayrıca Fizy Radyo Çalarken Dinlet de bu paketin içinde size bedava olarak verilecektir. Paket aylık 7 TL’dir.

Şampiyon Paket

Galatasaray şampiyon pakette sahip olabilmek için “GS9” yazarak “2200” a gönderiyoruz. Paket fiyatı aylık 9 TL‘dir. SMS sonrasında hakkımızda bip ile her yöne 500 dakika arama, Ayrıca Fizy Radyo Çalarken Dinlet,  Goller cepte ve lifebox uygulamaları’da hattınıza bedava tanımlanacaktır.

Turkcell Galatasaray Hediyeleri

Yukarıda yer alan 3 adet sarı kırmızı destek paketlerinden bir tanesine katılmanız ile birlikte Bedava forma ve bedava maç bileti kazanma şansına da hak sahibi oluyorsunuz, Bunlardan herhangi birini kazandığınızda sizlere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup Bu bağlamda SMS mesajı ile birlikte yapılması gerekeni uygulayarak bedava forma veya bedava maç biletinizi alarak Galatasaraylı olmanın keyfini çıkartabilirsiniz…

Turkcell bedava forma veya maç bileti dışında bedava internet kazanmak isterseniz: Turkcell Bitmeyen Bedava internet 2023 yazımıza göz atabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir