Turkcell Hesabım Bedava İnternet 2023 Hilesi

Turkcell hesabım bedava internet hilesi ile kazanma platformundan bir tanesi olma konusunda Turkcell aboneleri için birebir hizmetlerden ilki. Turkcell bedava internet konusunda birçok farklı hizmet ve uygulama bulunmakta. Turkcell Hesabım Bedava internet taktiği ile birlikte sizlerde hesabım uygulaması sayesinde bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell yapmış olduğu bedava internet paketleri sayesinde genç kullanıcıların göz bebeği olma yolunda ilerliyorlar, Turkcell 2023 bedava internet paketleri ile birlikte sitemiz üzerinde birbirinden farklı güzel fırsatlardan bir tanesine başvurarak bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Hesabım Uygulaması Hileleri Neler?

Turkcell Hesabım uygulaması salla kazan kampanyası ile birlikte telefonunuzu salladıkça her hafta bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bunun için 25 TL üzeri yükleme sonrasında size Salla Kazan ile birlikte 1 GB bedava internet ile başlayarak 5 GB bedava internet kazanmaya kadar yolu vardır. Turkcell Hesabım uygulamasını açın ve Salla Kazan kampanyası ile birlikte bedava internet kazanın.

Turkcell Hesabım Bedava internet almanın yanında bedava internet taktiği ile birlikte de daha fazla internetin sahibi olabiliyorsunuz. Turkcell Hesabım uygulaması telefonunuzda yüklü değil ise hemen yükleyin ve hesabınız ile giriş yapın. Turkcell hesabım uygulamasını açarak bedava internet hilesinin nasıl yapılacağı hakkında bilginiz yok ise aşağıda yer alan adımlar ile birlikte bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Hilesi 2023

Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet kazanmak ve bu kazandığınız bedava internet üzerine tekrardan bir bedava internet eklemek isterseniz bu aşamalar sayesinde telefonunuza 10 GB bedava internet yükleyebilir ve bu bedava internet paketlerini 1 hafta veya 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Hileleri Nasıl Yapılır?

Turkcell hesabım hilesi için ilk olarak hesaba giriş yaparak hafta başında Salla Kazan uygulamasını açın ve telefonunuzu sallayarak herhangi bir çıkan bedava internet paketine sahip olun. Bu bedava internet paketleri 1 GB bedava internet veya 5 GB bedava internet olsun fark etmez. Daha sonra gelen sms ile birlikte hediye internetinizi belirtilen gün içerisinde kullanabiliyorsunuz. Peki kazandığınız bedava internetin üzerine daha fazla bedava internet paketi katmak isterseniz bunun içinde telefonunuzun saat ve tarih ayarını bir ay sonrasına denk gelecek şekilde değiştiriyorsunuz ve herhangi bir vpn hizmetini telefonunuza yüklüyorsunuz. Eğer vpn veya dns ayarları hakkında bilginiz yok ise şu yazımıza göz atabilirsiniz: 2023 DNS Adresleri – VPN Bedava internet

Turkcell hesabım bedava internet 2023 taktiği uygulamak için yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Turkcell Hesabım uygulaması verilerini temizliyoruz ve ilk indirdiğimiz duruma getiriyoruz, daha sonra giriş yapıyoruz ve Salla Kazan bölümünü açıyoruz, bir bakıyoruz ki bir hafta bekletilen hizmet tekrar aktif duruma gelmiş ve yeniden bedava internet kazanabiliyoruz. Bu şekilde hattınıza 10 GB Bedava internet yükletebilirsiniz. Sistem bazı telefonlarda çalışmayabilir, herhangi bir sorununuzda bize yorum kısmından bilgilendirme yapabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. H dedi ki:

  Salla kazanı yaptıktan hemen sonra mı tarih ve saati 1 ay sonrasına almak gerekiyor, ben dün yaptım salla kazanı şuanda yapamaz mıyım bu İnternet kazanmayı?

 2. Gizem dedi ki:

  Olmuyor diyor yaptınız

 3. Bircan dedi ki:

  Arkadaşlar nasıl DNS yükleniyor ve nasıl kurulur söyler misiniz lütfen

 4. Celal dedi ki:

  Çok güzel mükemmel

 5. Selenator dedi ki:

  1 kere yaptım ancak 2.denememde olmadı nedeni nedir?

  1. Bedava İnternet Al dedi ki:

   Merhaba Dilara Hanım, Turkcell salla kazan hesabı ile alakalı işlemleri yerine sırası ile getirmeniz gerekmektedir. Dilerseniz Turkcell Salla Kazan Hilesi yazımıza bakarak farklı bir işlem türü ile salla kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 6. Serkan dedi ki:

  Kardeş bende olmadı ya sen salladın diyor

  1. Bedava İnternet Al dedi ki:

   Sen salladın hatası almış iseniz bu durumda bir sonraki haftayı beklemelisiniz, işlemleri sırası ile takip ederek o hatayı almadan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir