Turkcell Hızlı Giriş Bedava internet Paylaşma

Turkcell internet paylaşma 9 TL haberi sonrasında yapılan gelişmeler ile birlikte “Hızlı Giriş” kullanan kullanıcılara ücretsiz olarak internet paylaşımını açacağını duyurdu. Peki kullanıcılar bedava olarak arkadaşlarına nasıl internet paylaşımında bulunacak bilmiyorsanız burada yer alan adımları takip ederek sizlerde artık istediğiniz zaman internet paylaşımını 9 TL vermeden yapabileceksiniz.

Turkcell bedava internet 2021 kampanyaları paylaşıyoruz, ancak kazandığınız bu internet paketlerini arkadaşlarınız ile’de paylaşmak istediğinizde 9 TL gibi bir ücret vermek kimse istemez, bu yüzden Turkcell kullanıcıları Hızlı Giriş işlemi sayesinde hiçbir ücret ödemeden hotspot yapabilecekler. Bu sayede sevdiklerinize internet paketiniz’de oldukça fazla GB yer alıyorsa paylaşımı açarak ücretsiz paylaşım yapabileceksiniz, bunun nasıl yapıldığını sizlere sırasıyla göstermek isteriz;

Turkcell Hızlı Giriş Nasıl Yapılır? – Ücretsiz internet Paylaşımı

Turkcell Hızlı Giriş teknolojisi kullanıcıların güvenli internet paylaştırma aşamasında öne çıkan bir teknoloji olmuştur, kullanıcının kim olduğunu doğrulama amaçlı çıkarılan bu sistemde sizlerin hiçbir kişisel verisini paylaşmadan güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle internet paylaşımı yani hotspot paylaşımına 9 TL vermek istemeyen kullanıcılar telefonlarından veya internet ağı üzerinden Hızlı Giriş yaparak telefonlarını bu sisteme bağlamaları sonrasında bedava internet paylaşımını arkadaşları ile yapabilecekler, hızlı giriş yapmak isteyen kullanıcılar şu adımları takip edebilirler;

  • Turkcell Hızlı Giriş için buraya tıklayınız.
  • Açılan pencereden telefon numaranızı girin.
  • Kullanım şartlarınızı onaylayın.
  • Gelen pencereden Profil (isim / soy isim), Telefon Numarası ve E-Posta adreslerinizi doğrulayın.
  • Daha sonra telefonunuza gelecek olan mesajı girin ve hesabınız hazır olsun. (9 TL Yok)

Bu işlemi yaptıktan sonra artık internet paylaşımınız ücretsiz olacaktır, eğer hızlı giriş işlemini uygulamazsanız internet paylaşımı aylık 9 TL olacaktır, bunun yanında ise ek 2 GB internet size verilecektir.

Turkcell Ücretli internet Paylaşımı (9 TL & 2 GB internet)

Turkcell internet paylaştırma işlemini ücretli olarak paylaştırmak isteyen kullanıcılar bunun için paket almaları gerekmektedir, Turkcell hotspot internet paylaştırmak için alacağınız paket aylık 9 TL olmakla birlikte bunun yanında ek 2 GB internet verilmektedir. Turkcell kullanıcıları bu şekilde internet paylaştırmak istiyorlarsa Turkcell Hesabım uygulamasını açarak buradan ek internet paketleri kısmından satın alma işlemini gerçekleştirerek internet paylaşımını başlatabilirler.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell hotspot 2021 yılı itibariyle devreye girmiş durumda, sizlerinde bu konuyla alakalı soruları varsa bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirebilirler, 9 TL vermeden Turkcell internet paylaşma yöntemi sizlerle, daha ne olsun.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

1 Yorum

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu