Turkcell Kim 1 GB ister Kampanyası

Kim 1 GB ister kampanyası ile Turkcell bedava internet kazanma şansı bir kez daha karşımıza kolay bir şekilde çıkıyor. Turkcell operatörü kullanıyorsanız sizlerde Turkcell Bip kim 1 GB ister kampanyasına katılarak hemen yarışma sorularına doğru cevap verin ve 1 GB internet sahibi olun.

Turkcell Bip uygulaması ile çıkartmış olduğu kim 1 GB ister kampanyası ile kullanıcılar karşılarına gelen sorulara doğru cevap verdiği taktirde oyun sonrasında 1 GB bedava internet kazanıyorlar. Kim 1 GB ister kampanyasından Turkcell bedava internet kazanmak isterseniz sizlerde aşağıdaki adımları takip ederek soruları cevaplayın ve ücretsiz internet keyfinin tadını çıkartmaya başlayın.

Kim 1 GB ister Kampanyası Nedir?

Kim 1 GB ister kampanyası Turkcell’in çıkartmış olduğu bir oyundur. Turkcell Bip uygulaması üzerinden oynan oyunda karşınıza gelecek 15 soru bulunuyor, bu sorulara doğru yanıtı verdiğiniz taktirde sürekli olarak aynı oradan bedava internet kazanıyorsunuz. Ne kadar çok doğru cevap verirseniz en sonunda hediye olarak sizlere 1 GB bedava internet veriliyor.

Kim 1 GB ister

Turkcell Bip kim 1 GB ister kampanyasına tüm kullanıcılar katılabilirler, katıldıktan sonra yapmaları gereken işlem ve kampanya detayları hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar için ise aşağıdaki adımlara bakmaları yeterli olacaktır.

Turkcell Kim 1 GB ister Nasıl Yapılır?

Turkcell kim 1 GB ister kampanyasından yararlanmak isterseniz bunun için ilk olarak Turkcell Bip uygulamasını indirmelisiniz, uygulamayı indirdikten sonra sol tarafta yer alan menü üzerinden Keşfet alanına gidin. Gelen pencere üzerinden arama bölümüne Kim 1 GB ister anahtar kelimesini yazın ve karşınıza çıkan ekrandan takip et butonuna tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Kim 1 GB ister

Kim 1 GB ister yarışmasına başlamak için takip işlemi sonrasında yarışmaya devam et butonu karşımıza gelecektir, bu aşamadan sonra tıklamamız halinde karşımıza gelen sorulara 15 saniye içerisinde cevap vermemiz gerekmektedir.

Bip kim 1 GB ister bölümünde çıkan sorulara yanlış cevap verseniz dahi devam ederek 1 GB bedava internet dışında 50 MB internet, 100 MB internet, 250 MB internet ya da 500 MB internet gibi diğer internet hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Bip Kim 1 GB ister Kampanyası Ödül Ağacı

Turkcell Bip oyununda 1 GB hediyesi alabilmeniz için 15. soruya kadar doğru cevap vermeniz gerekmektedir. Kim 1 GB ister kampanyasında daha az soruya cevap verirseniz işlem şu şekilde ilerler;

 • 1. / 2. ve 3. soruya doğru cevap verdiğiniz taktirde;

50 MB bedava internet hediye ediliyor,

 • 4. / 5. ve 6. soruya doğru cevap veren kullanıcılar;

100 MB internet kazanıyorlar,

 • 7. / 8. ve 9. soruyu’da doğru cevaplarsanız;

250 MB internet kazanırsınız,

 • 10. / 11. ve 12. soru sonrasında doğru cevap dahilinde;

500 MB internet hediye edilir, ve son olarak;

 • 13. / 14. ve 15. soruyu’da sorunsuz bir şekilde tamamlarsanız;

1 GB bedava internet kazanmış olursunuz.

Kim 1 GB ister Kampanya Koşulları Nelerdir?

 • Kim 1 GB bedava internet ister kampanyasında gerekli şartlar ve oyun kuralları şu şekilde işlemektedir;
 • Her soru 15 saniye içerisinde cevaplanmalıdır.
 • Kim 1 GB ister kampanyasında kazanmış olduğunuz hediye 24 saat içerisinde hattınıza yüklenmektedir.
 • Oyuna katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 • Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık olarak belirlenmiştir.
 • Kazanmış olduğunuz hediye bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yarışma her hafta tekrarlanır, pazartesi yenilenmektedir.
 • Kampanya dahilinde kazanmış olduğunuz internet bittiği taktirde size bilgilendirilme yapılacaktır.
 • İsterseniz yarışmadan çekilerek o anki hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Bip kim 1 gb ister kampanyası ile alakalı kafanıza takılan sorular olursa bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz, ayrıca yorum bölümü üzerinden farklı Turkcell kullanıcılarına düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir