Turkcell Operatör İsmi Değiştirme 2024

Turkcell operatör ismi değiştirme nasıl yapılır gibi sorular adresimize oldukça sık gelmeye başladı, bizlerde bu konuyu ele alarak telefondaki Turkcell yazısını değiştirme işleminin nasıl yapıldığını 2024 yılı itibariyle anlatacağız. Turkcell yazısını değiştirme ile birlikte kullanıcılar bu alana istediklerini yazabilirler, örnek vermek gerekirse bazı kullanıcılar kendi isim / soy isimlerini buraya ekliyorlar.

Turkcell bedava internet paketlerimize göz atmadıysanız hemen sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz, şimdi sizlere Turkcell operatör ismini nasıl değiştireceğimiz hakkındaki adımları paylaşacağız, bu adımları takip ederek sizlerde istediğiniz yazıyı telefonunuzun üstünde yer alan operatör yazısı yerine ekleyebilirsiniz.

Turkcell Operatör İsmi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turkcell operatör ismini değiştirmek isteyen kullanıcılar şu adımları takip edebilirler, işlem sonrasında herhangi bir ücret ödemeden operatör ismini değiştirebileceksiniz.

  • İlk olarak telefonumuza Turkcell uygulaması olan UpCall isimli uygulamayı indirmemiz gerekmektedir.

UpCall Android indirme linki için buraya tıklayın.
UpCall iOS indirme linki için ise buraya tıklayın.

  • UpCall uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uyulamaya giriş yapıyoruz.
  • Karşımıza çıkan pencereden kullanıcı sözleşmesini kabul ederek telefon numarasını giriyoruz.
  • Gelecek olan doğrulama mesajını girerek uygulamanın ana ekranına ulaşıyoruz.
  • Ana sayfa bölümünde alt kısımda yer alan Profil Fotoğrafımızın olduğu alana tıklıyoruz.
Turkcell Android Operatör İsmi Değiştirme
  • Açılan ekran üzerinden ise “Operatör İsmi Ayarı” bölümüne istediğimiz ismi yazıyoruz veya varsayılana dön diyerek “Turkcell” yazısına geri dönüyoruz.
  • İşlem sonrasında aşağıda bulunan “Onayla” butonuna tıklamamız yeterli olacaktır.

Turkcell Operatör İsmini Değiştiremiyorum

Turkcell operatör ismini yukarıda belirtilen şekilde yapıp kaydeden kullanıcılar hala daha operatör isminin değişmediğinden şikayetçi ise bu durumda uygulamayı kapatıp tekrar açarak aynı işlem bölümüne gelip yazdığınız yazının durduğunu kontrol edebilirler, yazı değiştirdiğiniz türde duruyorsa bu durumda da yapmanız gereken telefonunuzu kapatıp tekrardan açmak olacaktır, daha sonra Turkcell operatör isminin değiştiğini göreceksiniz.

Turkcell operatör ismini android ve ios (iPhone) telefonlarda nasıl değiştirileceğini sizlere gösterdik. Bu konu hakkında hala kafanıza takılan soru veya sorun varsa bizlere aşağıda bulunan yorum kısmından bildirirseniz çözümleyebilirsiniz. Bu arada biz bu operatör ismi bölümüne bedava internet al yazdık, bilin istedik.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Ece dedi ki:

    Operatör sadece isim mi degisiyor yoksa hat tamamen degisiyor mu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir