Turkcell Ramazan Bayram Hediyesi 2023

Turkcell Ramazan Bayram hediyesi 2023 ile Turkcell avantajlarını yakalayarak bedava internet, bedava sms ve bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell ramazan bedava internet kampanyasında duyurduğumuz fırsatlardan bir yenisiyle daha karşı karşıyayız. Turkcell Ramazan Hediyesi ile birlikte Turkcell bedava internet keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiz. Turkcell kullanıcıları için başlatmış olduğu Ramazan Hediyesi kampanyası sayesinde Turkcell iftar paketi ve Turkcell sahur paketi ile kazanacakları hediyeleri Ramazan boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler.

Turkcell Ramazan hediyeleri içerisinde neler mevcut ve bu mübarek ayda neleri Turkcell sayesinde hiçbir ücret ödemeden kullanacağız aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Turkcell 2023 Ramazan Hediyesi Nedir?

Turkcell Ramazan Bayram hediyesi her yıl olduğu gibi 2 Mayıs 2023 yılı içerisinde de kampanya devam edeceğini düşünüyoruz.

2023 yılı ile başlayan Ramazan ayında Turkcell ile bedava internet kazanmak ve keyfi sonuna kadar varmak istiyorsanız Turkcell Ramazan bedava internet hakkında detaylı kampanyaya aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Turkcell Ramazan kampanyaları aşağıda tek tek yer almaktadır, istediğiniz kampanya katılım şartlarını uygulayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava internet 2023

Turkcell ile Ramazan ayında bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için birbirinden farklı fırsatlar yer almaktadır, bu fırsatları uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 1 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyasından 1 GB hediye internet almak için Turkcell Bip uygulamasına sahip olmalısınız. Uygulama içerisinden 15 farklı arkadaşınıza Ramazan ayı içerisinde mesaj atarsanız 1 hafta ücretsiz Ramazan bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 2 GB Bedava internet

Turkcell ramazan bayram hediyesi 2023 yılı kampanyasında 2 GB bedava internet sahibi olmak isteyen kullanıcılar ise yine Turkcell Bip uygulaması içerisinden bu sefer 20 farklı arkadaşına mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Ramazan 10 GB Bedava internet

Turkcell Ramazan hediyesi 10 GB bedava internet için Bip uygulaması üzerinden 50 farklı kullanıcıya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu kampanyada ise gönderilen farklı mesaj sonrası gelecek olan 10 GB bedava internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

* Kampanyaya katılım sınırı olduğundan dolayı elinizi acele tutmalısınız.

Turkcell Sahur Bedava internet

Turkcell sahur bedava internet paketinde ise sahurda geçerli internet için 5 kullanıcıya mesaj gönderimi yapın. Hattınıza yüklenecek olan 2 GB bedava internet hediyesini saat gece 02:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında ücretsiz kullanın.

Turkcell Ramazan Kampanyası Bedava internet

Turkcell ramazan bayramı bedava internet hediyesi ile alakalı bir bilgi mevcut değildir, 2023 yılı içerisinde çıkacak herhangi bir ramazan bayramı bedava internet kampanyası çıktığında konumuz güncellenecektir.

Turkcell Ramazan Bedava Dakika

Turkcell Ramazan bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar Ramazan ayı boyunca yaptıkları görüşmeler ile hediye kazanabilirler. Turkcell bedava dakika hediyesinden yararlanmak için Ramazan aynının gelmesini bekleyebilirsiniz, ayrıca konuştuğunuz dakikalar kadar dakika Ramazan Bayramında da hediye olabilir, detayları güncelleyeceğiz.

Turkcell Ramazan Bedava SMS

Turkcell Ramazan bedava sms kampanyası ile her yöne 1000 sms kazanmak isteyen kullanıcılar için beklediğimiz bir kampanya mevcuttur, kampanya detaylarını 2023 tarihinde güncellenmesi için bekleyebilirsiniz.

  • Turkcell Ramazan bedava hediye kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir, bir önceki yıl için yapmış olduğu bu kampanyaları 2023 yılı içerisinde de yapılmasını bekliyoruz. Kampanya koşullarını gelecek kampanya sonrasında güncelleyeceğiz.

Turkcell Ramazan Hediyesi sayesinde 2023 Ramazan Ayı Turkcell kullanıcıları için bol bedava internet, bedava dakika ve bedava sms olarak geçecek gibi görünüyor.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Ben hediye istiyorum

  2. Lale dedi ki:

    Turkcell ramazan kampanyası 2024 yılı içinde çok güzel, koronavirüs sebebiyle teşekkür ederim operatöre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir