Turkcell Sahur Paketi 2020

Turkcell sahur paketi 2020 Ramazan ayında bol bol internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Ramazan bedava internet paketi sayesinde Sahura kalkarak bedava internet kazanma şansı oldukça basit.

Turkcell sahur bedava internet paketi 2019 yılında duyurulmuştu, aynı paket 2020 yılı içinde’de olacağını düşündüğümüz bu paket ile sahur bedava internet nasıl yapılır, ramazan bedava internet paketleri gibi sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell ramazan kampanyaları dahilinde sahur paketi ve iftar paketi ile Turkcell Ramazan Hediyesi 2020 yılında sizlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Turkcell Sahur Paketi Nedir?

Turkcell sahur paketi, Ramazan aylarında çıkarılan kampanyadan oluşan bir içeriktir. Turkcell bedava internet için gelende farklı kampanyalar çıkarsa’da Ramazan ayında bazen bu kampanyalar bedava dakika ve bedava sms olarak’ta karşımıza gelebiliyor.

Turkcell bedava internet paketleri ile 2020 yılında sizlerde Ramazan ayında bedava internet kazanmak ve canınız sıkılınca internete girmek isteyenler için;

Turkcell sahur paketi nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Sahur Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell sahur paketi yapmak isteyen kullanıcılar telefonlarına Bip uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir.

Turkcell Bip uygulaması telefonunda yüklü olan kullanıcılar ise sahur paketinden yararlanmak için 02:00 ila 05:00 saatleri arasında 5 farklı kullanıcıya mesaj atmaları yeterli olacaktır. (2017 kampanyası)

Turkcell Bip 5 farklı mesaj sonrasında hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir. Gelen sms detayı sayesinde hattınıza yüklenen 2 GB internet kullanım detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell 2020 sahur paketi ile alakalı henüz bir bilgi sahibi değiliz, ancak Turkcell yine bir kampanya yapacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Turkcell ramazan bedava internet paketi ile alakalı ve sahur paketi ile alakalı yeni bir güncelleme sunduktan sonra sizlere bu konu üzerinden güncelleme yaparak bildireceğiz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan’da bu güncellemeyi takip edebilirsiniz.

Turkcell Sahur Paketi Kalan Kullanımları Sorgulama

Turkcell bedava internet ile kazanmış olduğunuz bedava internet, bedava dakika veya bedava sms paketlerini sorgulamak için Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Hesabım uygulaması içerisinden direk kalan kullanımlarınıza ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Sahur Paketi İptal Etme

Turkcell sahur paketini iptal etmek isteyen kullanıcıların 532 numarası ile ya da Turkcell Müşteri Temsilcisi aracılığıyla paket iptallerini gerçekleştirebilirler.

2020 Turkcell sahur paketi ile alakalı kafanıza takılan soru işaretlerini bizlere yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Turkcell sahur paketi kullanıcılar için Ramazan bedava internet kampanyası sayesinde mutlu kullanıcılar görmek mümkün hal alıyor.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.