Turkcell Salla Kazan Hilesi

Salla kazan hilesi ile Turkcell hesabım salla kazan uygulaması üzerinden bedava internet sahibi olabiliyoruz. Sizlerde Turkcell hesabım salla kazan indirme işlemini yaparak salla kazan nasıl yapılır aşağıdaki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan taktiği diğer bir değişle sala kazan uygulaması ile her hafta hediyeler kazanabileceğiniz bir fırsat. Turkcell Salla Kazan hilesi gerçekten var mı? Turkcell salla kazan taktiği var, ve bu sayede her hafta tek bir hediye yerine 2 tane hediye sahibi olabiliyorsunuz.

Turkcell hesabım salla kazan uygulamasına her hafta girmek yerine hediyenizi almadan önce yapacağımız işlem sayesinde daha fazla bedava internet veya farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Turkcell salla kazan nasıl yapılır öğrenmeden önce indirme işlemi hakkında sizlere bilgi verelim;

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2023

Salla kazan indirmek için öncelikle Turkcell hattına sahip olmanız gerekecektir, çünkü salla kazan uygulamasını açabilmek için hesap girişi gerekiyor. Turkcell hattına sahip kullanıcılar;

Yukarıdaki linkler sayesinde Turkcell salla kazan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell hesabım salla kazan indirdikten sonra uygulamaya tıklayarak açılan ekran üzerinden yeni üyelik oluşturun veya üyelik şifrenizi biliyorsanız numaranız ve şifrenizi girerek uygulama içerisine giriş yapın.

Turkcell Hesabım Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan ek hak

Turkcell hesabım salla kazan ile sizlerde birden fazla hediye kazanmak için uygulama üzerinden sol üstte bulunan menü butonundan “Salla Kazan” seçeneğine tıklıyoruz. Salla Kazan bölümüne geldikten sonra ise burada her hafta alabileceğimiz hediyeler birikiyor ve salladıkça şansınıza hangi hediye geliyor ise onu kullanıyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi yapmadan önce!

Turkcell hesabım uygulamasını veri yardımı ile (yani Turkcell internet paketiniz ile) açın. Açıldıktan sonra Turkcell salla kazan bölümüne giriş yaparak “şimdi kazan” seçeneğine tıklayın. Ve telefonunuzu istediğiniz kadar sallayın.

Turkcell salla kazan ile kazanabileceğimiz bazı hediyeler şu şekilde;

  • Turkcell salla kazan bedava internet
  • Turkcell salla kazan bedava dakika
  • Turkcell salla kazan bedava sms
  • Turkcell salla kazan hediyeleri

İşlem bittikten sonra Tebrikler diyecek ve altta size verilen hediye yazacaktır. Hediyenin detaylarını’da altta görebiliyorsunuz.

Ancak bizim taktiğimiz işte bu noktada başlıyor!

Yukarıdaki işlemleri sırası ile doğru bir şekilde yapmış isek Turkcell salla kazan taktiğimiz yapmak için hediye kazandıktan sonra uygulamayı kapatmıyoruz ve şimdi veri ağımızı yani Turkcell internetimizi kapatıyoruz. Herhangi bir wifi ağına geçiş yapıyoruz.

Geçiş yaptıktan sonra tekrardan Turkcell hesabım uygulaması salla kazan ekranını açarak bu ekran üzerinden geri butonuna tıklıyor ve paketlerim bölümüne giriş yaparak bu bölüm üzerinden bedava internet kazanmak amacıyla yer alan “Salla Kazan” ile hediyeler kazan yazısına tıklıyoruz.

Turkcell bedava internet 2023

Turkcell bedava internet paketleri dışında salla kazan sayesinde’de ücretsiz internet kazanabildiğimiz için bu seçeneği bizlere sunmuş, ve tıklamayı gerçekleştirdikten sonra yine karşımıza “şimdi kazan” butonu gelecektir. (Buton gelmemiş ise aşağıdaki 2. seçeneği uygulamanız gerekiyor.)

Butona tıklayarak tekrardan telefonumuzu sallıyoruz ve Turkcell bedava internet ya da diğer hediyeler telefonumuza yükleniyor. Bu sayede tek haftada 2 tane hediye kazanabiliyoruz. Hediyelere doymuyorum daha fazla Turkcell salla kazan hediye kazanmak istiyorum! Diyen sesleri duyar gibiyiz ancak bu durumda 3. bir salla kazan taktiği şuanda bulabilmiş değiliz, eğer bu şekilde yeni bir fırsat ortaya çıkarsa sizlere sosyal medya adreslerimiz üzerinden bildireceğiz.

Salla Kazan Turkcell Hilesi

Salla kazan Turkcell taktiğini yapamayan arkadaşlar için, yani salla kazan bölümüne giriş yaptıktan sonra “şimdi kazan” butonu karşınıza çıkmıyor ise bu durumda 2. yöntemi uygulamanız gerekecek. Ancak 1. yöntemi bu hafta uyguladınız ve tek hediye kazanmış iseniz 2. yöntemi uygulayabilmeniz için diğer bir haftayı beklemeniz gerekecek.

Salla kazan taktiğinin çalışabilmesi için uygulamanın kapatılmaması ve ilk işlemin hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir, bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştiremeyenler veya buton çıkmayan arkadaşlar için diğer hafta yapacakları taktik şu şekildedir;

Salla kazan uygulamasını açmadan önce telefonunuza OpenVPN yüklemeniz gerekiyor. Turkcell hesabım uygulaması sayesinde yapacak olduğumuz taktik OpenVPN sayesinde aktif olacaktır. Yine aynı şekilde 1. aşamada olduğu gibi salla kazan taktiği için hesabım salla kazan bölümüne giriş yapıyoruz.

İlk hediyemiz olacağı için “şimdi kazan” butonu aktif olacaktır ve butona tıklayarak yine telefonumuzu istediğimiz kadar sallıyoruz. Bu durumda çıkan hediye sizin şansınıza kalmış bir durumdur, buna şu anlık biz müdahale edemiyoruz. Tebrikler bedava internet kazandınız veya farklı bir hediye ile ilk hediyemizi alıyoruz. Sakın uygulamayı hediye aldıktan sonra kapatmayın!

Uygulamayı kapatmadan veri ağımızı kapatıyoruz ve OpenVPN uygulamasını açıyoruz, uygulamayı açtıktan sonra wifi ağından aktif ederek farklı bir vpn adresi kullanıyoruz.

Bu durumda programın aktif olarak çalıştığını anlayabilmek için telefonunuzun internet tarayıcısı yardımı ile wikipedia sayfasına girmeyi deneyin.

Eğer wikipedia adresine giriş yapıyorsanız programınız aktif olarak çalışıyordur. Çalışmaması durumunda ise farklı bir vpn uygulaması deneyebilirsiniz. Turkcell hesabım salla kazan uygulamasını alta almıştık, tekrardan uygulamayı açıyoruz ve uygulama içerisinden anasayfa bölümüne gelerek bu bölüm üzerinden “ek internet paketleri” seçeneğine giriş yapıyoruz ve burada banner olarak (reklam gibi) yer alan “salla kazan” ile bedava internet kazanmak ister misiniz yazısına tıklıyoruz.

Uygulamayı kapatmadığımız için salla kazan kampanyası aktif bir şekilde farklı internet adresimiz ile yine çalışacaktır. Ve bu sayede yine “şimdi kazan” butonuna tıkladığımızda yine farklı bir türde bedava internet kazanacağız, ya da farklı türde bir hediyeden yararlanacağız. Bu sayede tek bir hafta ile tek bir hediye kazanmak yerine Turkcell salla kazan taktiği sayesinde tek haftadan birden fazla hediye kazanmış oluyoruz.

Turkcell salla kazan hakkında yapamadığınız ya da bizimle paylaşmak istediğiniz Turkcell taktikleri varsa yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. David dedi ki:

    wikipedia ya degil de baska bir yere girerek denedim. İki kez salladim tesekkurler turkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir