Turkcell Şans Makinesi Yılbaşı Hediyeleri

Turkcell şans makinesi kampanyası ile birlikte kullanıcılarına birbirinden farklı hediyeler vermeye başlıyor. Turkcell yılbaşı kampanyası 2022 yılında neler olacak diye düşünen kullanıcılar bu kampanyayı gördükten sonra keyif dolu bir zaman geçireceklerini düşündüler, çünkü bu hediyelerin içerisinde Turkcell bedava internet ve farklı türlerdeki hediye çekleri yer almakta.

Turkcell yılbaşı bedava internet 2022 kampanyası ile birlikte başlayan süreç ile buna ek olarak gelen şans makinesi hediyeleri kampanyası sayesinde sizlerde 29 aralık itibariyle başlayan bu fırsattan 31 aralık 2018 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Turkcell Şans Makinesi Kampanyası

Turkcell şans makinesi ile birlikte kazanacak olduğunuz hediyeleri kullanacak ve 2022 yılına bu şekilde operatör hediyesi ile daha çok ek bir mutluluk yaşayabileceksiniz. Turkcell şans makinesi nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar oldukça fazla bunun için işlemin nasıl çalıştığını sizlere anlatalım.

Turkcell kampanyası ile birlikte şans makineleri tüm Turkcell bayilerinde yer almaktadır, 29 Aralık ile 31 Aralık tarihlerinde bayi kapanışına kadar kullanabileceğiniz ekranda yer alan Şans Makinesi Oyunu ile sizlerde telefon numaranızı girerek oyuna başlayabiliyorsunuz, oyuna girdikten sonra aynı milli piyango topları gibi bir cam fanustan size özel top düşüyor ve içerisinden çıkan hediye size veriliyor. Bu sayede hediyeler ile birlikte Turkcell bedava internet veya Fizy hediyesi ya da TV+ gibi birbirinden farklı hediye çekleri ya da fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.

Turkcell Şans Makinesi Oyunu Şartları Nelerdir?

Turkcell şans makinesi için bayilere gidecek kullanıcılar aşağıdaki şartlara göz atarak gidebilirler;

Bedava İnternet Paketleri
  • Şans makinesi oyununda herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Herhangi bir cinsiyet ayrımı yoktur.
  • Oyun içerisinde sadece 1 hakkınız bulunmaktadır.
  • Oyun içerisinde 100’lerce hediye bulunur ve kullanıcı bir tanesini kazanır.
  • Oyun içerisinde kazanılan hediyeler telefonunuza gelen promosyon kodu sayesinde aktif hale getirilir.
  • Oyun içerisinden kazanılan promosyon kodları 1 ay içerisinde kullanılmalıdır.
  • Promosyon kodları başka bir kod ile birlikte kullanılamaz.
  • Kazanılan ödül gün içerisinde mesaj ile size bildirilecektir.
  • Diğer kazanılan ödüllerle alakalı (Cihaz ödülü) ayrıntılı detaylar için turkcell.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turkcell şans makinesi ile alakalı soruları olan kullanıcılar bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirler, sizlere anında cevap verebilmek için bekliyor olacağız, şimdiden bol şanslar ve mutlu yıllar.

  • Kampanya 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu