Turkcell Sarı Kutu 1 GB Bedava internet

Turkcell Sarı Kutu kampanyaları ile birlikte Turkcell operatörünün ülkemizde kullanımının ne kadar fazla olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Durum böyle olunca gençlere internet ihtiyacını da karşılayan Turkcell operatörü bu durumda bizlere güzel paketler sağlamaktadır. Turkcell ‘in birbirinden fazla operatör uygulaması ve hizmetleri sayesinde her birinden farklı farklı bedava internet kazanabiliyoruz. Turkcell Sarı Kutu 1 GB Bedava internet kampanyası da bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizde Turkcell operatörüne sahip iseniz Turkcell ‘de olduğunuz sürece hesaplanan puan sistemi sayesinde sarı kutu ile birlikte birbirinden farklı hediyelerden bir tanesine sahip olabiliyorsunuz. Puanınınız ne kadar yüksek ise hediyenizde bu derece yükselecektir. Sarı kutu puan yükseltmek içinse yapmanız gereken işlem Turkcell operatöründen ayrılmayarak yıllar boyu aynı hat üzerinden detay ettikçe her gün puan kazanacaksınız ve bu puanlarınız biriktikçe sizde bedava internet veya bedava sinema bileti gibi farklı fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.

Turkcell Sarı Kutu 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Sarı Kutu hizmeti sayesinde biriktirmiş olduğunuz puanlar ile birlikte bedava internet kazanmak Turkcell genç kullanıcılar için ilk sırada gelen hediyelerden bir tanesi oluyor. Bu durumda Turkcell kullanıcıları Sarı Kutu hediyelerinden genellikle bedava internet paketlerinden bir tanesini seçmektedir. Turkcell bedava internet seçeneğini seçmeyen kullanıcılar ise 2023 yılında genellikle bedava benzin veya sinema biletinden birini seçiyorlar. Bunlardan bir tanesini de seçmeler ise farklı markalardaki firma veya giyim mağazaları hediyelerinden yararlanıyorlar.

Sarı Kutu Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu bedava internet paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız bunun için Turkcell Sarı Kutu puanınızın 3.000 puana ulaşmış olması gerekmektedir. Puanınız 3.000 puan ve üzerinde ise bu kampanyadan bedava olarak yararlanabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken işlem “SK90” yazarak bu mesajı 2200 numarasına göndermeniz yeterli. Gelecek onay mesajı sonrası 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet Turkcell Sarı Kutu kampanyası sayesinde hattınıza yüklenecektir.

1 GB Bedava internet kalan kullanımlarınız Turkcell Hesabım uygulaması sayesinde görebilirsiniz, ayrıca Turkcell Sarı Kutu üyesi değilseniz aynı mesajı göndererek Turkcell Sarı Kutu üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu kampanyalarından daha fazlasına göz atmak isterseniz şurada yer alan makalemizi inceleyebilirsiniz: Turkcell 2023 Sarı Kutu Bedava internet

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir