Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Bedava Hediyeler

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Bedava Hediyeler

Turkcell 2018 bedava internet kampanyaları duymuş olacaksınız ki onlara bir yenisini daha ekliyoruz Turkcell 2018 sarı kutu  hediyelerinden sizlere bahsedeceğiz. bildiğiniz üzere Turkcell 2018 yılbaşı özel kampanyaları ile birlikte kullanıcılara neşe dolu günler geçirmeyi vaat ediyor. Bununla birlikte 2018 bedava internet kampanyasının dışında Turkcell’in başlatmış olduğu Sarı Kutu hediyeleri ile Turkcell kullanıcıları değişik türdeki hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Turkcell sarı kutu hediyelerinden Sizlerde yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak seçili ürünlerde sağlanan indirimler ile birlikte daha uygun bir şekilde ürün alabilir veya yılbaşı özel kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Kampanyası

Turkcell 2018 sarı kutu yılbaşı kampanyası ile birlikte daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda kullanıcıları boş bırakmıyor ve değişik türdeki hediyeler ile sizleri ne şenlendiriyor. Turkcell sarı kutu fırsatları sayesinde bizleri birbirinden çeşit seçilmiş ürünlere özel indirim sağlamış durumda ve gerekli puanı topladığımız takdirde bu indirimlerden yararlanabiliyoruz. Turkcell sarı kutu  2018 yılbaşı kampanyaları sayesinde bu indirimleri kullanabiliyoruz.

Turkcell Sarı Kutu 2018 Hediyeler

Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyasından nasıl yararlanacağını bilmiyorsanız sizin için hemen bilgilendirme yapalım. Turkcell sarı kutu hizmeti Birkaç yıl önce hizmete giren ve hala sürdürülen bir hizmet. bu hizmetin çalışma mantığı Turkcell hattı kullanınız boyunca sürekli olarak puan kazanırsınız ve bu puanları biriktikçe sizlere ücretsiz bedava internetten tutun değişik türdeki ürünlere kadar indirim sağlanabiliyor.

Turkcell Sarı Kutu 2018 Fırsatları

Turkcell sarı kutu 2018 fırsatlarından yararlanmak için Sizlerde puan toplamanız gerekmektedir nasıl puan toplayacaksınız bilmiyorsanız sizlere söyleyelim. Turkcell sarı kutu kampanyalarında puan toplayabilmek için hattınızın Turkcell üzerinde kalması gerekiyor Bunun için paketten pakete değişen puan sistemi ile günlük olarak 1, 2, 3 veya değişik türdeki puanlama sistemine bakılarak hesaplanıyor Yani siz her gün puan kazanıyorsunuz. Turkcell sarı kutu puanlarını görebilmek için Turkcell’in sitesinden veya Turkcell’in hesabım uygulamasından hesabınıza giriş yaparak puanınızı öğrenebilir veya kullanım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu 2018 Bedava internet

Turkcell sarı kutu ile bedava internet kazanmanız da mümkün bunun için mesela Örnek vermek gerekirse aylık 1 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız 3000 puana ihtiyacınız var. 3000 puan topladıktan sonra hesabınıza Giriş yaparak aylık 1 GB internet kampanyasını tıklayın ve başvuru yapın bu sayede bedava internet kazanın.

Turkcell 2018 yılbaşı kampanyalarından biri olan Turkcell Emocanlar 2018 Bedava internet kampanyasını’da incelemeyi unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.