Turkcell Sende Yap Diye 40 GB Bedava İnternet

Turkcell sende yap diye kampanyası ile birlikte 40 GB bedava internet kazanma şansını yakalayarak sizlerde doya doya bu keyfin tadını çıkartabilirsiniz. 7 Ekim tarihinde başlatılan kampanya ile birlikte 6 hafta boyunca geçerli olan bu fırsat 17 Kasım tarihinde son bulacak. Sende yap diye ile birlikte toplamda 40 GB bedava internet kazanmaya ne dersin?

Turkcell Sende Yap Diye Kampanyası

Turkcell sende yap kazan kazandır kampanyası sayesinde Bip ile #sendeyapdiye kanalını takip ederek eğlenceye başlayın ve bedava internet kazanmaya hemen başlayın. Turkcell sende yap fırsatıyla hem siz eğlenin hemde siz hediye internet paketi kazanın, kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

Turkcell Sende Yap Diye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell sende yap kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar ilk olarak telefonlarına Bip uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Telefonunda Bip uygulaması olan ve hesap açarak hesabına giriş yapan kullanıcılar keşfet bölümünde bulunan #sendeyapdiye kanalını takip etmeye başlamalıdırlar.

Sende yap diye kanalını takip ettikten sonra burada her kampanya haftasında verilecek görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir, eğer o haftaki görevi yerine getirirseniz hemen Turkcell bedava internet 2023 paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava interneti arkadaşlarınıza meydan okumanız sayesinde hediye internet paketinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Sende yap diye fırsatı toplamda 6 haftadan oluşmaktadır ve her haftanın toplamı 40 GB bedava internet etmektedir, eğer tüm görevleri sorunsuz yerine getirirseniz sizlerde 40 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

(Kampanyaya katılım sağladıktan sonra o haftadaki görevi yerine getirmeniz taktirde size bilgilendirme mesajı gönderilerek kampanyadan kazandığınız Turkcell hediye internet paketinin ne zaman başlayacağını ve ne kadar olduğunu görebilirsiniz.)

Turkcell 40 GB Bedava İnternet Hediyesi Detayları

Turkcell sende yap 40 GB hediye internet kazanmak isteyen kullanıcılar aşağıda bulunan detayları da göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Bu şartlara uyarak hediye internet fırsatlarınızı kaçırmayın.

  • Kampanyada bulunan internet paketleri devretmemektedir. Paket bitiminde kalan kullanım silinir.
  • Kalan kullanımların bitimi taktirinde bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
  • Kampanyadan sadece bir kez yararlanarak kazanabilirsiniz.
  • Kampanya koşulunda katılım sınırı bulunmamaktadır.
  • Kampanyadan Bip uygulaması kullanarak #sendeyapdiye kanalını takip eden tüm bireysel ve kurumsal müşteriler yararlanabilirler.
  • Hediye internet paketleri yurt dışında geçerli değildir.

Kampanya Kalan Kullanımlar Nasıl Öğrenilir?

Turkcell sende yap internet paketinizde kalan kullanımları öğrenebilmek için “KALAN” yazarak bu mesajı 2200 numarasına gönderin ve kalan internet paketinizi görün.

Kampanya Nasıl İptal Edilir?

Turkcell sende yap kampanyasına katılan kullanıcılar bu kampanyadan kazandıkları bedava interneti iptal etmek isterse bu durumda Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir.

Turkcell bedava internet paketleri ile birlikte sende yap kanalı sayesinde 40 GB internet alın. Ayrıca bu paket dışında sitemizde bulunan diğer kampanyaları da inceleyerek daha fazla Turkcell hediye internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir