Turkcell Sevgililer Günü 2023 Bedava internet

Turkcell 2023 yılının gelmesi ile birlikte bedava internet kampanyalarına kaldığı yerden devam ediyor. Diğer operatör firmalarının olduğu gibi Turkcell’de 2023 yılbaşı kampanyasından sonra şimdi ise 14 Şubat sevgililer gününde bedava internet dağıtıyor.

Turkcell sevgililer günü bedava internet kampanyası ile birlikte sevgiliniz ile dışarıda buluşarak istediğiniz yerde telefonunuz ile bedava internet kazanarak beraber doya doya video izleyebilir veya karşılıklı oyun oynayabilirsiniz.

Turkcell 14 Şubat 2023 Bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyalarını özel günlere ait farklı kampanyalar ile şenlendiriyor. Onlardan bir tanesi olan 14 Şubat sevgililer gününe özelde Turkcell ile dakika, sms veya bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Sevgililer Günü Bedava internet

Turkcell özel günlere farklı yapmış olduğu bu kampanyalar sayesinde sevgililer 14 Şubatı mutlu ve heyecanlı bir şekilde istedikleri gibi geçiriyorlar. Peki sevgililer gününde Turkcell bedava internet nasıl kazanırız öğrenmek isterseniz yazımızın devamını inceleyin.

Turkcell Sevgililer Günü Bedava internet

Turkcell sevgililer günü kampanyası ile birlikteyiz, 14 Şubat 2023 günü gerçekleşen Sevgililer Günü’ne özel bedava internet kampanyasından sizde yararlanmak isterseniz şunu yapmalısınız:

Turkcell Sevgililer Günü 1 GB Bedava internet

Turkcell 14 Şubat günü GNÇ kullanıcılarına özel bedava 1 GB internet veriyor. Eğer sizde Turkcell GNÇ abonesi iseniz 14 Şubat Günü veya beraberini takip eden 48 saat içerisinde hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Turkcell GNÇ abonesi olmanıza rağmen böyle bir hediye yüklenmemiş ise müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. (Paket tüm kullanıcılar için geçerli olmayabilir.)

Turkcell 14 Şubat Bedava internet

Turkcell 14 Şubat Bedava internet & Dakika & SMS

Turkcell aboneleri 14 Şubata özel bedava internet kazanmak istiyorlarsa Sevgililer Gününde Turkcell Hesabım uygulamasını açarak bana ne var bölümü üzerinden size özel hediyeleri görebilir veya salla kazan ile birlikte bedava internet ve dakika veya sms gibi hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Turkcell 14 Şubat Sevgililer Gününde sizde bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell Hesabım uygulamasını gün içerisinde açmayı unutmayın, çünkü bu sayede Turkcell o güne özel yeni bir kampanya duyurabilir ve hesabım uygulaması üzerinden ilk siz kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından daha fazlasına göz atmak isterseniz Turkcell Emocanlar 2023 Bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz. Kampanya hakkında soruları bize yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. şakir dedi ki:

    bide gel 2023’de verdiği hediyeye bak admin ekonomi gitmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir