Turkcell Yaani Bedava internet 2024

Turkcell Yaani arama motorunu aktif etmesi ile birlikte bedava internet kampanyalarını da ortaya çıkarmış durumda. Turkcell genel olarak çıkarmış olduğu bir uygulamayı örnek vermek gerekirse Bip uygulaması gibi bir uygulama çıkardıktan sonra bu uygulamaları indirenlere ve ayrıca ek olarak daha sonra kullananlara da çeşitli olarak bedava internet 2024 sağlamakta.

Turkcell Yaani Bedava internet

Operatör şirketlerinin yapmış olduğu bu kampanyalara Turkcell daha fazla önem vermekte ve gerçekten de izlediği yol doğru durumda. Çünkü Yaani ülkemizin yerli olarak yapılmış ilk arama motoru olma özelliğini taşımakta ve kullanıcılar bu arama motorunu telefonlarına indirdiklerinde hem aramalarını yapabiliyorlar hem de bedava olarak internet kazanmış olmaktalar.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Turkcell Yaani uygulamasını ios veya android telefonunuza yüklediğiniz taktirde kazanabileceğiniz bedava internet GB’ları sizlerle. Turkcell çıkarmış olduğu ilk yerli arama motorumuz şimdilik sadece mobil tabanlı olarak çalışmaktadır, bunun için Yaani uygulamasını indirebilmek için ios 9 üzeri bir iPhone telefona veya android kullanıcısı iseniz 4.1 sürümü üzeri telefona sahip olmalısınız.

Eğer bu şartlara uygun olarak bir telefona sahip iseniz tek yapmanız gereken için ilk olarak Apple Store veya Google Play üzerinden Yaani olarak aratmanız. (Şu anda kırmış olduğu popülerlik sayesinde popüler uygulamalar arasında en üstte yer almaktadır. Ve 1 haftada 1 milyon indirilmeye ulaşmıştır.) Daha sonra uygulamayı indirdikten ve kullanma başladığınızdan itibaren 1 hafta kullanabileceğiniz bedava 1gb internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Yaani 1 GB Bedava internet

Turkcell Yaani uygulamasını indirdikten sonra hattınıza tanımlanacak 1gb bedava interneti gelen kısa mesaj sonrası kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu bedava internet sadece 7 gün geçerlidir.

iPhone Turkcell Yaani Bedava internet

iPhone kullanıcıların yapması gereken işlem Apple Store Yaani yazmak ve çıkan uygulamayı indirerek giriş yapmak, daha sonra bedava interneti kapmak!

Turkcell Yaani Bedava internet gelmedi?

Turkcell Yaani uygulamasını indirdiniz ancak bedava internet gelmedi diye mi yakınıyorsunuz? Bunun için yaani uygulamasını telefonunuza bir kez olarak indirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer ikinci kez silip tekrar indirirseniz bedava internet hattınıza yüklenmeyecektir.

Turkcell Yaani bedava internet gelmedi ise 2. bir neden ise telefon numaranızı doğru girdiğinize emin olmanızdır, yanlış numara girmiş iseniz bedava internet başka kullanıcıya tanımlanmış olabilir. Son neden olarak biraz beklemenizi öneririz bazı durumlarda yoğun akış nedeniyle hattınıza bedava internet geç yüklenebilmektedir.

Turkcell Yaani bedava internet kampanyasını incelediğimize göre şimdi bip kampanyasını inceleyerek 10 GB Bedava internet kazanmaya ne dersiniz?  İşte yazımız inceleyin deriz: Turkcell BiP Bedava internet 2024

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir