Turkcell Yıllık 1 GB internet Paketi Kampanyası

Turkcell yıllık 1 GB internet paketi ile birlikte bu kampanya’ya gelen kullanıcılar 12 ay boyunca kullanabilecekleri aylık 1 GB internet paketine sahip oluyorlar ve bunu doya doya kullanabiliyorlar.

Turkcell internet kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor ancak bu paket ücretsiz değil, sizler eğer ücretsiz bir paket arıyorsanız bunun için Turkcell bedava internet 2019 paketlerine göz atabilirsiniz, bu paketin ücreti 10 TL olmakla birlikte her ay ödeme ile 12 ay boyunca 1 GB internet sahibi oluyorsunuz, bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Yıllık 1 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell yıllık 1 GB internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar bunun için hatlarına 10 TL yüklemeleri gerekmektedir. Yükleme sonrasında ise paket katılımı için YILLIK1GB yazarak bu mesajı 2200 numarasına göndermeniz sonrasına paketi satın alabilirsiniz ve paket sonrası gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında internet paketi kullanımına başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri dışında bu tarz uygun fiyatlı olarak aylık internet paketleri’de sunmakta, sizlerde 10 TL gibi cüzi bir fiyat karşılığında aylık 1 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Yıllık 1 GB internet Paketi Detayları Nelerdir?

Turkcell yıllık 1 GB paketine girmek isteyen kullanıcılar veya katılan kullanıcılar aşağıdaki detayları göz önünde bulundurmaları gerekmektedir;

  • Bu kampanya 12 ay geçerli olmakla birlikte her ay 1 GB internet paketi KDV ve diğer vergiler dahil olmak üzere 10 TL’dir.
  • Kampanya’ya katılım mesajı ücretsizdir.
  • Kampanya son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur.
  • Paket kullanımı bitmemiş olsa dahi bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Paket sadece yurt içinden geçerlidir.
  • Paket herhangi bir kullanıcılara devredilemez veya satılamaz.
  • Kampanya’da katılım sınırı bulunmamaktadır.
  • Tarife değişikliği yapılsa dahi paket devam etmektedir.
  • Aynı süre içerisinde birden fazla kez yararlanılamaz.
  • Eğer taahhüt biter ise bu durumda size bilgilendirme mesajı gönderilir.

Kampanya Kalan Kullanımlarını Nasıl Görebilirim?

Kampanyaya katılan kullanıcılar kalan kullanımlarını görmek isterlerse bunun için “KALAN” mesajı yazarak 2200 numarasına göndermeleri dahilinde kalan paketi görüntüleyebilirler ayrıca orada yer alan son kullanım tarihine de bakabilirler.

Kampanya İptali Nasıl Yapılır?

Eğer kampanyaya katıldıktan sonra Turkcell yıllık 1 GB kampanyasını iptal etmek isteyen kullanıcılar olursa bunun için şunu bilmeleri gerekmektedir; Paketten 12 ay süresi bitmeden ayrılan kullanıcıların faturasına faydalandığı fatura süresi başına KDV dahil olarak 10 TL paket iptal bedeli yansımaktadır. Kampanya içerisinde kalan sürede ödenecek tutarın, iptal bedelinden daha az olması durumunda ise sadece kalan tutar ödenerek paket iptali gerçekleştirilebilmektedir.

Bu kuralı onaylayan kullanıcılar paket iptali yapmak isterlerse “IPTAL YILLIK1GB” yazarak bu mesajı yine 2200 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell yıllık 1 GB kampanyası hakkında düşüncelerinizi veya sorularınıza bizlere aşağıda bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir