Turkcell YouTube Paketi (5 GB İnternet 15 TL)

Turkcell YouTube paketi ile yeni bir internet paketi ortaya çıkardı. Turkcell çıkarmış olduğu kampanyaları sayesinde kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor, bu sefer çıkartmış olduğu YouTube kampanyası sayesinde kullanıcılar 5 GB internet sahibi oluyorlar ve YouTube üzerinde video izlemenin tadını çıkartıyorlar.

Turkcell kampanyalarından biri olan Turkcell YouTube Paketi 2023 yılında oldukça fazla konuşulacak bir paket gibi görünüyor, çünkü Turkcell bedava internet kampanyalarının yanında böyle ucuz yollu bir paketi karşımıza çıkartması oldukça güzel bir fırsat.

Turkcell ek internet paketlerinden bir tanesin olan YouTube paketine sahip olmak ve bu paketi bir ay boyunca kullanmak isteyen YouTube’da çok video izleyen arkadaşlar için çok yerinde bir fırsat, gelin paket nasıl yapılır ve detayları nelerdir öğrenelim.

Turkcell YouTube Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell YouTube paketi ile kullanıcılar 5 GB internet paketini 15 TL gibi düşük bir ücret ile sahip olabiliyorlar ve 1 ay boyunca 5 GB internet ile YouTube videolarını izliyorlar.

Turkcell YouTube Paketi

Kampanya YouTube kampanyası olduğundan dolayı sadece YouTube üzerinden izlenen videolar için 5 GB internet paketinden kullanım sağlanmaktadır, eğer internet üzerinde farklı sitelere girecekseniz bu 5 GB internet dışında kendi internet paketiniz’den yemektedir.

Turkcell YouTube Kampanyası Detayları

Turkcell YouTube paketi yapmak isteyen kullanıcılar öncelikle aşağıda yer alan maddeleri okuması ön görülmektedir;

  • Turkcell YouTube paketin’de abone sınırı yoktur,
  • Kullanmadığınız internet paketi bir sonraki aya devretmemektedir,
  • YouTube kampanyası içeriği sadece yurt içinde geçerli olmaktadır,
  • Paketten bireysel faturalı müşteriler ve ön ödemeli ses hattı sahipleri yararlanabilirler,
  • 5 GB internet YouTube uygulamasında geçerli olmaktadır.
  • Paket bitimi sonrasında sizin paketinize geçecektir, paketiniz yoksa ücret karşılığı devam edebilirsiniz,
  • YouTube paketi başka birine devredilemez.

Turkcell YouTube Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell YouTube Paketi 2023

Turkcell YouTube paketinden almak isteyen kullanıcılar isterlerse mesaj gönderi yaparak bu pakete sahip olabilirler veya Hesabım uygulaması üzerinden YouTube paketini satın alabilirler.

Turkcell YouTube Paketi sms gönderimi için; YOUTUBE yazarak 2200 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır, gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında paket başlangıcınız yapılacaktır.

Turkcell YouTube Paket İçeriği: 5 GB internet = 15 TL = 1 Ay

YouTube Paketi Kalan Kullanımları Sorgulama

YouTube paketi kalan kullanımlarınızı öğrenmek için Turkcell Hesabım uygulamasını kontrol edin veya KALAN mesajını 2200 numarası üzerinden gönderim yaparak geri cevap niteliğinde gelecek olan sms bilgilendirmesinden kalan kullanımlarını görebilirsiniz.

Turkcell YouTube Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell YouTube paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar bunun için Müşteri Hizmetlerine danışabilirler ya da IPTAL YOUTUBE mesajını 2200 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. Paket iptali sonrasında sizlere bilgilendirilme yapılacaktır.

Paketi iptal ettikten sonra kalan kullanımlarınız ay bitimine yani paketin 1 ay sonuna kadar devam etmektedir, daha sonra paketiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Turkcell YouTube paketi 31 Aralık tarihine kadar geçerliliği devam edecektir, belki daha sonra çok tercih edilirse paket süresi uzatılabilir. Sizler Turkcell YouTube paketi hakkında neler düşünüyorsunuz ya da sorularınız var mı aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir