Vodafone Yeni Yıl Bedava internet 2024

Vodafone 1 Ocak 2024 tarihli yeni yıl kampanyaları için birbirinden sürpriz hediyeleri bizlere sunmuş durumda. Her yıl olduğu gibi 2024 yılında da bol bol internet keyfi için Vodafone yılbaşında bedava internet kampanyalarını coşturmuş gibi görünüyor.

Vodafone yılbaşı bedava internet kampanyalarını inceleyerek sizlerde 2024 yılına arkadaşlarınız ile doya doya birbirinize video veya fotoğraf göndererek geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlem kampanyalara katılmak ve bedava internet keyfini çıkarmak. Tüm operatörlerin yapmış olduğu bedava internet kampanyalarına Vodafone da katılmış durumda, sizlerde 2024’in ilk gününde bedava internet sahip olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler…

Vodafone Yeni Yıl Bedava internet 2024

Vodafone 2024 yeni yıl bedava internet kampanyaları ile birlikte tüm kullanıcılar eğlenerek yeni yıla giriş yapıyorlar, peki bu eğlenceyi birazda sosyal ağlarda paylaşsak nasıl olur diyenler için, Vodafone yeni yıl bedava internet 2024 kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Bu kampanyalar sayesinde sizler eski yıla  güle güle el sallarken, yeni yıla’da güle güle mutlu başlayacaksınız.

Sizlerde aşağıda yer alan yeni yıl kampanyalarına katılarak bu sürpriz fırsatları kaçırmayın, doya doya internet keyfinizi sürdürün.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet Kampanyaları

Vodafone 2024 yılbaşı bedava internet kampanyaları detaylarını burada bulabilir, ve katılım sağlayarak 10 GB internet kazanma şansına ortak olabilirsiniz.

Vodafone Çark Yılbaşı Bedava internet

Vodafone çark ile birlikte yılbaşının ilk günü kazanacağınız hediyenin 2 katını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı, bu kampanya sayesinde Vodafone yılbaşı hediyesini 2’ye katlıyor. İlk olarak kampanyanın aktif olmasını bekleyin, eğer bildirim çıkmıyor ise kampanya aktif olmamış demektir. Bildirim çıkmış ve kampanya aktif olmuş ise çarkı çevirin ve 1 GB internet kazanmış iseniz 2024 yılbaşı bedava internet kampanyası sayesinde sizin 1 GB internetiniz 2’ye katlanarak 2 GB internet olmaktadır.

Vodafone Yılbaşı 2024 Hediyesi

vodafone yılbaşı kampanyası

Vodafone Yılbaşı 2024 kampanyalarına ek olarak bu yıl bir çekiliş düzenliyor. Bu çekiliş ile birlikte sizde Hyundai i20 kazanan şanslı kişi olabilirsiniz. Ayrıca çekişil ile birlikte farklı hediyelerde mevcut. Vodafone 2024 yılbaşı çekilişi hediyeleri ve katılım şatları şu şekilde;

Vodafone Yılbaşı Çekilişi Hediyeler

  • Hyundai i20 – 1 Kişiye
  • Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB telefon – 5 Kişiye
  • Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik – 50 kişiye

Vodafone 2024 Yeni Yıl Çekilişine Nasıl Katılırım?

Vodafone yılbaşı çekilişine katılmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken işlem oldukça basit. 23 Kasım tarihi itibariyle 10 Ocak 2024 tarihleri arasında sizlerde Vodafone Online Mağaza üzerinden sipariş vererek çekilişe katılım elde ediyorsunuz. Ancak bu katılım hakkından yararlanabilmek için 120 TL ve üzerinde bir alışveriş yapmanız şartı mevcut. Her 120 TL üzeri alışverişlerde sizlere 1 adet çekiliş hakkı tanımlanmakta.

Vodafone yeni yıl hediyeleri ile birlikte araba, telefon veya akıllı bileklik kazanmak isterseniz hemen kampanyaya katılın ve şansınızı deneyin.

Vodafone Yanımda Yılbaşı Bedava internet

Vodafone yanımda sayesinde 2024 yılbaşı bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz, Yanımda uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki menü aracılığıyla “Bana Özel” bölümüne giriş yapın, burada bulunan yılbaşı özel kampanyalarından katılmak istediğinize tıklayın, ve katılım başvurusu yapın. İşte bu kadar basit, bu sayede farklı kampanyaları 2024 yeni yıl sayesinde kullanın.

Vodafone internet Avcıları Yılbaşı Bedava internet

Vodafone internet avcıları uygulaması sayesinde 2024 yeni yıl bedava internet kazanma şansını artıyor, 2024 yılına giriş sayesinde Vodafone internet avcıları oyununa özel GB’ları yükseltecek ve daha fazla av karşınıza çıkacak. Uygulamayı açın ve internet avlamaya başlayın.

Vodafone 2024 bedava internet

Vodafone 2024 yılbaşı bedava internet kampanyalarının dışında, bazı müşterilerine hiçbir kampanyaya katılma gereği kalmadan sms sayesinde bilgilendirme yaparak 1 ocak 2024’ye özel bedava internet dağıtmakta. Sizde o şansı müşteriler arasında olabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda söylemiş olduğumuz kampanyalar değişiklik gösterebilir, bu yüzden sizler Vodafone internet sitesini takip ederek yeni yıl kampanyalarının detaylarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet kampanyasını inceleyerek Vodafone çark sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Mavisel dedi ki:

    En az 50 GB istiyorum. Vodafone çok iyi bir operatör fakat bi sorun var bana hiç internet gelmiyor lütfen yardımcı olun.

  2. Sedat dedi ki:

    Vodofone gerçekten güzel bir uygulama neden mi hep internetim bitiğinde bana hediye internet veriyor herkesi vodafone bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir