Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2022

Vodafone 2022 bedava internet paketlerini incelemeye diğer yazılarımızda başlamıştık, bu yazımızda da 2022 yılbaşı Vodafone bedava internet kampanyalarını bir araya getirerek sizlere daha kolay bir bedava internet kazanmanızı sağlayacağınız yazı oluşturmak istedik.

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde 2022 yılında hediye internet kazanarak daha fazla mutluluk içerisinde dışarıda ücretsiz kullanacağınız MB veya GB’lar kazanın. Vodafone 2022 bedava internet kampanyaları sayesinde de ister evde ister dışarıda internetiniz bitecek korkusu olmadan bedava internet kullanımı yapın.

Vodafone Yılbaşı 2022 Bedava internet

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl başında da bizi yalnız bırakmayarak bedava internet dağıtıyor. Vodafone abonesi iseniz aşağıdaki Vodafone 2022 yılbaşı kampanyalarına göz atın ve istediğiniz pakete başvurun, bu sayede onay mesajı ile 1 Ocak 2022 tarihine bedava internet kazanarak girin.

Vodafone yılbaşı kampanyaları sizlere 1 hafta veya 1 ay olmak üzere sadece bedava internet ile kalmayıp, şansınıza göre bedava dakika ve bedava sms olarakta karşımıza çıkmaktadır.

Vodafone 2022 Bedava internet Hediyeleri

Vodafone 2022 yılbaşı bedava internet paketlerini karmaşık sıraya göre aşağıda bulabilirsiniz:

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 2022 Yılbaşı 60 GB internet Kampanyası

Vodafone 2022 yılbaşı günü bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar 31 aralık gününe kadar buraya tıklayarak başvuruya katılmaları durumumda 60 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirler.

Vodafone 2022 Çark Bedava internet

Vodafone 2022 yılına yakın bir tarih kala değiştirmiş olduğu “Bana Özel” kampanyası şekli ise birlikte artık telefonunuzu sallamak yerine artık 1 hafta boyunca 1 kez kullanabileceğiniz ve içerisinden 5 GB bedava internet kazanabileceğiniz kampanyayı çıkartmış durumda. Sizlerde her hafta 1 kez çevirebileceğiniz çarkı Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde çevirin ve bedava internet kazanın.

Vodafone Yılbaşı 2018 Bedava internet

Vodafone 2022 Yılbaşı internet Avcıları

Vodafone 2022’in ilk dakikalarında bedava internet kazanmak istiyorsanız bunun için yeni yıl yaklaşırken uygulamayı açın ve 2 kat daha fazla bedava internet kazanma şansını çıkartın, unutmayın hızlı olmalısınız.

Vodafone Yanımda 2022 Bedava internet

Vodafone yanımda sayesinde 2022 yılına özel hediyelerden sizlerde yararlanmak istiyorsanız bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını açarak menü üzerinden Bana Özel Kampanyalar seçeneğine bakın ve burada yer alan herhangi bir kampanya ya başvurarak o hediyeden yararlanın.

Vodafone 2022 Yükle Kazan

Vodafone 2022 yılı içinde geçerli olan kampanya sayesinde TL yüklemeniz sonrasında sizlere bedava internet veya bedava TL veren kampanya yine devam edecektir, bunun için hattınıza para yüklemeniz yeterlidir.

Vodafone 2022 yılbaşı bedava internet kampanyalarına göz attığımıza göre buradaki kampanyalar dışında yer alan Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2022 yazımızıda incelemeden çıkmayın deriz, mutlu yıllar!

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

8 Yorum

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu