Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2022

Vodafone seviyorum interneti ile başlayan bu güzel kampanya sayesinde kullanıcılar anket ile birlikte 3 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Vodafone bedava internet 2022 hediyelerine yeni bir kampanya ekleyen operatör firması bu sayede kullanıcılarının yüzlerini güldürmeyi başardılar. Siz Vodafone kullanıcıları’da (Farklı operatör olsa dahi kampanya’ya katılım sağlayabilmektedir.) burada yer alan işlemler sayesinde 3 GB bedava internet kazanacaksınız. Seviyorum interneti seslerini şimdiden duyar gibiyiz, o yüzden gelin şu kampanya nasıl yapılır ve detayları nelerdir bir bir öğrenelim.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Vodafone seviyorum interneti 2022 kampanyası ile birlikte kullanıcılar 3 GB bedava internet kazanmak istiyorlar, bunun için aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla anket sayfasına ulaşabilirler ve bu sayede internet kazanma aşamasına geçiş yapabilirler.

Vodafone 3 GB bedava internet

Bu sayfada karşınıza çıkacak olan anket üzerinden (ankete gitmek için tıklayın) ilerleme yapınız ve anket bitimi sonrasında eğer ankete biraz daha devam etmek isterseniz bunun üzerine Vodafone 3 GB bedava internet teklifi sunmakta, internet kazanmak isteyen kullanıcılar numaralarını girerek SMS ile birlikte doğrulama yaptıkları taktirde ankete devam eder ve bitirirlerse bu durumda mesaj bildirimi ile operatör firma interneti seviyorum kampanyası dahilinde sizin hattınıza 3 GB bedava internet yüklemesi yapıyor.

Vodafone İnterneti Seviyorum Kampanyası Detayları

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile birlikte aşağıdaki detayları bilmenizde yarar var.

 • Kampanyadan kullanıcılar hat başına sadece 1 kez katılım sağlayabilirler.
 • Vodafone resmi sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.
 • Ankete tekrardan giren kullanıcılara 3 GB bedava internet hediyesi verilmemektedir.
 • Kazanılan 3 GB bedava internet paketi sadece 1 (bir) gün geçerlidir.
 • Farklı operatör sahipleri ankete katılım sonrasında numara taşıma işlemi yaparlarsa 1 ay geçerli olan 3 GB bedava internet paketi kazanırlar.

*Yarışmanın altında yer alan önemli bir not;

Bedava İnternet Paketleri
 • 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet Testte vermiş olduğunuz cevaplar Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkartılabilmesi amacıyla Vodafone tarafından anonim olarak işlenecektir.

Seviyorum İnterneti Nasıl iptal Edilir?

Vodafone seviyorum interneti 3 GB internet hediyesini iptal etmek isteyen kullanıcılar için herhangi bir sms kriteri yer almamaktadır, bunun için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşmenizde yarar var.

Seviyorum interneti kampanyası ile alakalı sorularınız veya aktarmak istedikleriniz varsa bizlere aşağıda yer alan yorum bölümünden iletebilirsiniz. Site yönetimi olarak seviyoruz interneti!

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

106 Yorum

 1. Vodafone seviyorum interneti ile 3 GB bedava internet kazandım teşekkür ederim

 2. Hattım Faturalı Vodafone seviyorum interneti kampanyasını benim uygulamam dahilinde faturama yansıma olur mu?

 3. Bende niye olmuyor hata veriyor daha sonra tekrar deneyiniz diyor ilk kez yapıyorum 3 soruyu geçtim devamı gelemiyor

  1. Merhaba Ümit Bey, Vodafone seviyorum interneti 3 GB kampanyası test ne zaman son bulur net bir tarih şuanda bilmiyoruz. (Öğrendiğimiz taktirde konumuz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden bilgilendirmesini yapacağız.)

 4. Vodafone seviyorum interneti 2021 kampanyası sadece 1 gün mü kullanılabiliyor, yoksa 1 ay boyunca mı kullanılabiliyor?

 5. Merhaba ben chromeden giriyorum ankete tıklıyorum vodafone yanımdaya giriyor ve hiçbir şey yok. Nasıl yapacağım aşamalı bi şekilde anlatır mısınız

 6. Ben yaptım oldu harika teşekkür ederim yalnız başka bir şeyler yok mu yararlanabileceğimiz sürpriz hediyeler falan internet dakika gibi?

 7. Yapıyorum zaten internet yaptınız diyor yaptım sağolun varolunda yaklaşık 7 ay gibi bir süre filan geçti olmuyor neden acaba bilgilendirirseniz sevinirim sağolun

 8. Yapıyorum zaten internet yaptınız diyor yaptım sağolun varolunda yaklaşık 7 ay gibi bir süre filan geçti olmuyor neden acaba bilgilendirirseniz sevinirim sağolun

 9. Vodofonu seviyorum testi yaptım şifremde geldi fakat netim gelmedi vodofonu seviyorum 3 GB net istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu