Vodafone 15 Aralık 10 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde mutlu güler yüzlü insanlar çoğalmaya devam ediyor diyebilir miyiz? Bence diyebiliriz çünkü gelen Vodafone çark ile birlikte 1 hafta boyunca 5 GB bedava internet kazandım ve doya doya kullanabildim.

Sizlerde Vodafone yeni sitemi olan çark nasıl çevrilir incelemek için; Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz, ayrıca yazı içerisinden çark taktiklerini de bulmanız mümkün, bu sayede sizlerde bedava internet kazanın.

vodafone 15 aralık bedava internet

Vodafone kullanıcılarına özel gelen mesaj ile birlikte birbirinden farklı sürprizler bizi bekliyor haberini vermiş durumda, 15 Aralık Vodafone için özel bir gün mü bilmiyoruz ama sıradan bir gün olsa dahi böyle bir sürpriz yapması yılbaşı bedava internet kampanyalarından önce güzel olmuş görünüyor. Bizlerde, gelen bu mesaj ile birlikte biraz araştırma yaptık ve Vodafone bedava internet kampanyalarını gözler önüne serdik, 15 Aralık Cuma günü Vodafone’da neler olacak…

Vodafone 15 Aralık Bedava internet

Vodafone abonesi iseniz 15 Aralık günü sizi 10 GB bedava internet bekliyor, yapmanız gereken işlem oldukça basit, bedava internet kazanmak ve 15 Aralık tarihinde bol bol internet sıkıntısı yaşamadan 10 GB internet cebinizde olsun istemez misiniz?

internet Avcıları 10 GB Bedava internet

Bunun için yapmanız gereken işlem Vodafone abonesi olmak ve 15 Aralık günü saat 12:00 ile 17:00 arasında internet Avcıları oyunu ile bedava internet kazanmanızı sağlıyor.

Vodafone internet Avcıları 10 GB Bedava internet

Vodafone 15 Aralık gününe özel bu sürpriz ile Vodafone bayileri yakınlarında bulunacak olan 10 GB bedava internet kazanmanızı sağlıyor, yapmanız gereken işlem telefonunuzun uygulama marketine girerek Vodafone oyunu olan internet Avcıları oyununu indirmek, oyuna giriş yapmak ve herhangi bir Vodafone bayisine 15 Aralık günü 12:00 ve 17:00 saatleri arasında herhangi bir Vodafone bayisi önüne geçerek ava başlamak, sizde elinizi çabuk tutun ve oyunu indirerek bedava 10 GB internet kazanma şansını yakalayın.

Oyun içerisinde 10 GB bedava internet avını yakaladığınız taktirde size bildirim gelecek ve hesabınıza o gün içerisinde yüklenecektir. Yüklenen 10 GB bedava internet paketini gelen sms sonrası kullanabilirsiniz.

Vodafone 15 Aralık 10 GB bedava internet konusuyla alakalı sorunuz var ise bize yorum kısmından belirtebilirsiniz, bol avlanmalar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir