Dergilik 1 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet kampanyası ile karşınızdayız, Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisi daha karşımıza çıkıyor ve yine bir Turkcell uygulaması üzerinden bedava internet kazanabileceğiz.

Turkcell ile kazandığımız onca bedava internete şimdide “Dergilik” uygulaması eklenerek Turkcell bedava internet paketleri daha’da artıyor. Turkcell Dergilik uygulaması sayesinde bedava internet nasıl kazanılır merak eden kullanıcılar sadece aşağıdaki ufak bir adımı takip ederek detayları öğrenebilirler.

Turkcell Dergilik Bedava internet Hediyesi

Turkcell dergilik ile alakalı daha önce paylaştığımız makale olan Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Paketi sayesinde 2 GB internet kazanabiliyorduk, bu pakette ise 1 GB bedava internet kazıyoruz, kazanmış olduğumuz interneti ise 1 hafta boyunca kullanabiliyoruz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem sadece “Dergilik” uygulamasını indirerek uygulama içerisine ilk defa ücretsiz olarak giriş yapan kullanıcılara bedava 1 GB internet hediye edilecektir.

turkcell dergilik bedava internet

Turkcell dergilik bedava internet ile alakalı başka bir işlem gerekmemektedir, ilk giriş sonrasında hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Turkcell Dergilik Bedava internet Şartlar / Detaylar

  • Kampanya katılımı gelen mesaj ile başlamaktadır.
  • Turkcell bedava internet için dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapan kullanıcılara hediye edilmektedir, daha önceden girmiş iseniz bu hediyeden yararlanamazsınız.
  • Kampanya’ya katılmak için Turkcell Dergilik uygulamasına abone olmanız gerekmemektedir.
  • Turkcell dergilik bedava internet kampanyasından ön ödemeli ya da faturalı tüm kullanıcılar yararlanabilir.
  • Paket biter ise sizlere bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.
  • Kampanya katılım sonrası 1 hafta geçerli olmaktadır, tamamen ücretsizdir.

Turkcell 1 GB Bedava internet Kalan Kullanım / İptal Etme

Turkcell 1 GB bedava internet paketi olan Dergilik uygulaması kampanyasının kalan kullanımlarını kontrol edebilmek için “Turkcell Hesabım” uygulamasına sahip olarak menü üzerinden kalan kullanımlar bölümü ile ne kadar internetiniz kalmış öğrenebilirsiniz.

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar ise bu durumda “Turkcell Müşteri Hizmetleri” ile irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. (Sitede belirtilen koşullarda ise iptal işlemi uygulanmamaktadır.)

Turkcell dergilik ile alakalı ya da Turkcell bedava internet paketi ile ilgili sorularınızı bizlere aşağıdan bildirirseniz sizlere en kısa sürede yanıt vermeye çalışırız, bedava interneti doya doya kullanın diye sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kazanma şansını kaçırmayarak bu paketi alan kullanıcılar 1 hafta ücretsiz internet alıyorlar ve keyiflerince harcıyorlar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir