Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Paketi

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Paketi

Turkcell dergilik uygulaması sayesinde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell uygulamalarından sürekli olarak bedava internet kazanabiliriz onlara bir yenisi daha eklenerek Turkcell dergilik bedava internet kampanyası ile birlikte sizlere haftalık olarak kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet ücretsiz olarak hattınıza yüklüyor. Turkcell dergilik uygulaması sayesinde birçok dergi uygulama içerisinden okuyabilir Ayrıca daha sonra kaydedebilirsiniz ve tekrar tekrar okuma fırsatını yakalayabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyaları ile birlikte başlatmış olduğu bu kampanya sayesinde de 2. ayet bedava internet kazanmak sizin elinizde. Turkcell dergilik uygulaması ile birlikte alacak olduğunuz 2 GB internet ne kadar kalıp kalmadığını Turkcell hesabım uygulaması ile birlikte kalan kullanımınıza bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet

Turkcell dergilik uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kayıt işlemi ve hesap giriş işlemini tamamladıktan Kısa bir süre sonra hattınıza 30 Mart 2018 tarihine kadar yapmış olduğunuz üyeliklerde bedava olarak 2 GB internet yüklenecektir. yüklenecek olan bedava internet herhangi bir sms ile birlikte gönderim sağlayarak otomatik olarak yapılacağından dolayı gelen onay sms’i sayesinde bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Bedava internet

Turkcell dergilik uygulaması aylık olarak 17 TL bir ücrete sahiptir, ödeyecek olduğunuz bu tutar bu uygulamayı indirdikten sonra hesap açımı ile alakalı ödeme bölümünde bilgilendirilmektedir.

Turkcell dergilik uygulaması indirdikten sonra 2 GB bedava internet hattınıza sadece bir defa olmak üzere yüklenmektedir, yani Turkcell dergilik uygulamasında 2 ay boyunca abone olsanız dahi 2 GB bedava interneti sadece bir kez alacaksınız. Turkcell bedava internet ile sadece yurt içinde kullanım sağlayabilirsiniz. kampanyanın kalan kullanımı Turkcell hesabım uygulaması ile birlikte bakabilir ve bittiği takdirde kendi paketini üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Turkcell Dergilik İptal

Turkcell dergilik uygulamasını indirdikten sonra kazanmış olduğunuz bedava internet iptal etmek mümkün olmayacaktır. Turkcell dergilik aboneliği iptal ettirdiniz takdirde ilk ay ödediğiniz ücret dışında geri kalan ücretleri ödemezseniz bile 2 GB bedava internet hattınıza ilk kullanımda yüklenecek ve geri alınmayacaktır. Turkcell dergilik aboneliğinizi tekrar açtığınız takdirde bedava internet kazanamazsınız.

Turkcell bedava internet paketlerinden bir başkasına bakmak isterseniz Turkcell 12 GB Bedava internet paketine göz atabilir ve ücretsiz internet alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.