Turkcell Salla Kazan 2 Milyon GB Bedava internet

Turkcell salla kazan 2 milyon gb bedava internet paketi nedir, nasıl yapılır öğrenmek isteyen kullanıcılar için tüm detayları burada.

Turkcell bedava internet 2019

Turkcell salla kazan 2. yıl dönümü için tüm kullanıcılarına 2 milyon GB bedava internet dağıtıyor. Turkcell bedava internet kampanyalarına salla kazan ile devam ettiğini görüyoruz, bu sistemin 2. yılı olmasından dolayı toplamda 2 milyon GB internet hediye edilecek. Peki bu internet paketinden nasıl yararlanırım diyen kullanıcılar varsa aşağıdan detaylara ulaşarak bedava internet paketlerinden yararlanabilirler.

Turkcell bedava internet salla kazan kampanyası sayesinde kullanıcılar haftalık olarak kazanacakları internet hediyesi sayesinde daha çok diledikleri gibi internet yiyen uygulamalarda gezinebiliyorlar, eğer sizde hemen internet paketi yapmak istiyorsanız salla kazan bedava hediyesini şu şekilde sizlerde yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan 2 Milyon GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan kampanyası ile 2 milyon GB bedava internet paketi yapmak isteyen kullanıcılar öncelikle Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeleri gerekmektedir, eğer telefonunuzda zaten Hesabım uygulaması mevcutsa bunun için sadece uygulamayı güncellemeniz yeterlidir.

Turkcell salla kazan 2019

Uygulama güncellemesi sonrasında son sürüme ulaştıktan sonra Turkcell Hesabım uygulamasını açın ve menü üzerinden Salla Kazan kısmına tıklayın, buraya tıkladıktan sonra yapmanız gereken tek işlem telefonunuzu sallamak, salladıktan sonra size’de hediye yüklenecektir.

Salla Kazan 2 Milyon GB Hediye Detayları

Turkcell 30 Kasım 2018 tarihi itibariyle çıkartmış olduğu bu kampanyada sadece bedava internet hediye edilmemektedir, bunun yanında yine normalde olduğu gibi bedava TV+ hediyesi, Fizy hediyesi, Paycell hediyesi, bedava dakika hediyesi gibi diğer hediyelerde mevcuttur, yani siz sadece Turkcell bedava internet kazanacağım diye salla kazan yapıyorsunuz ancak 2. yıla özel sadece bedava internet dağıtımının arttığını gösteren bir kampanya bu ve bu kampanya ile kullanıcılara toplamda 2 milyon GB bedava internet verilecektir.

Turkcell salla kazan kampanyasına haftada sadece 1 kez katılabiliyorsunuz, diğer hafta başında tekrardan sistem yenilendiğinden yeni hediyenizi tekrar alabilirsiniz, ayrıca hediyenizin detayları size salla kazan yaptıktan sonra mesaj olarak iletilmektedir.

Turkcell salla kazan bedava internet hediyesi ile alakalı daha fazla detay öğrenmek ve kampanyaları takip etmek için Turkcell Salla Kazan Bedava internet Kampanyası yazımızı incelemeyi unutmayın.

Turkcell 2 milyon GB bedava internet kampanyası ile alakalı soruların varsa bize yorum kısmından iletmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.