Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2022

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar oldukça fazla, sizlerden onlardan bir tanesi iseniz Turkcell kampanyaları sayesinde bu bedava internet hediyesinden yararlanabilirsiniz ve her hafta yeni bir hediye almak için ziyaretinizi tekrarlayabilirsiniz. Turkcell internet konusunda 2022 yılında da kullanıcılarına oldukça bol keseden hediye veren bir firma olmasından dolayı kolay bir şekilde sizlerde kampanyalara katılarak ücretsiz internet keyfini sonuna kadar çıkartabiliyorsunuz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından daha fazlasına ulaşmak isterseniz sitemizde bulunan; Turkcell Bedava internet Paketleri makalesi üzerinden toplu bir şekilde internet paketlerine ulaşabilir ve başvuru yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

Salla Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell salla kazan kampanyası aslında tüm operatör firmalarının olduğu gibi kullanıcıların internet paketlerinin azaldığı durumlarda veya herhangi bir dakika veya sms gibi hediyelerin bulunduğu bir kutu olarak düşünebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse benim internet paketim azalıyor ve Turkcell salla kazan kampanyası sayesinde kutumu sallıyorum ve şansa internet hediyesi gelirse daha rahat bir şekilde hediye internetimin keyfini çıkartabileceğim bir olaya dönüşüyor.

Turkcell salla kazan 2019

Salla kazan bedava internet kazanmak oldukça basit, telefonunuzu sallayarak kazanacağınız bu hediyeler sizin hattınıza hiçbir ücret ödemeden tanımlanıyor ve belirtilen süre içerisinde hediyenizi bedava bir şekilde kullanıyorsunuz, peki salla kazan kampanyasına nasıl katılırım diye soracak olursanız şimdi sizlere onu anlatalım.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Salla Kazan Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan bedava internet almak isteyen kullanıcılar için her hafta yenilen bu kampanya’ya katılmakta oldukça basittir eğer sizde Turkcell kullanıcısı iseniz bu durumda sadece aşağıdaki adımları takip ederek salla kazan kampanyasına katılın ve sallama ile bedava internet kazanın.

  • Turkcell salla kazan kampanyasına katılmak için telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemelisiniz.
  • Uygulamayı yükledikten sonra Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapın.
  • Daha sonra sağ üstte bulunan salla kazan bölümüne girin.
  • Karşınıza bir adet kutu gelecektir ve burada telefonunuzu sallayın.
  • Telefon sallaması sonrasında ekrandaki kutu oynamaya başlayacak ve size hediye olarak bedava internet, bedava sms veya bedava dakika gibi hediyeler verilecektir. Ayrıca Turkcell’in uygulamaları Bip, Fizy gibi uygulama hediyeleri’de bu kutu üzerinden size çıkabilir.

Turkcell salla kazan kullanarak sadece bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar Turkcell Salla Kazan Bedava internet bağlantısına bakabilir ve oradaki işlemleri deneyebilirler.

Turkcell Salla Kazan 2022 Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell salla kazan kampanyasında 2022 yılında hangi hediyeleri veriyor merak ediyorsanız aşağıdaki hediyeleri inceleyebilirsiniz, yukarıda da dediğimiz gibi bu hediyeleri seçme şansınız bulunmuyor ve telefon sallaması ile size o hafta denk gelecek bir hediye çıkıyor.

Turkcell salla kazan hediyeleri içerisinde haftalık olarak geçerli 1 GB, 2 GB, 4 GB, 10 GB bedava internet vermektedir, ayrıca Fizy paketi, Bip paketi, TV+ paketi ve haftalık olarak her yöne geçerli bedava dakikalar da Turkcell salla kazan 2022 kampanyası içerisinde yer almaktadır.

Salla Kazan Kampanyası Koşulları Nelerdir?

Salla kazan kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki koşulları inceleyerek detayları öğrenebilirler.

  • Turkcell salla kazan kampanyası 3 Ocak tarihine kadar geçerlidir, ancak kampanyanın daha fazla uzatılacağını düşünüyoruz bu yüzden resmi siteden bu tarih geçmiş ise inceleme yapmanızı öneririz.
  • Hediye almak için olan her hafta hakkınız Cuma günü saat 09:00 itibari ile birlikte yenilenmektedir ve o haftayı takip eden Perşembe 23:50 saatine kadar geçerli olmaktadır.
  • Kampanya’dan yararlanmak için Turkcell 4.5G sim kartına sahip olmanız gerekmektedir.
  • Ayrıca hattınıza 30 TL ve üzerinde bir yükleme gerçekleştirdiğiniz taktirde size özel ek salla kazan hakkı tanımlanmaktadır.
  • Turkcell salla kazan kampanyalarına ek hediye tanımlamaktadır, bunun için genellikle özel günleri tercih ediyor, sizlerde bu hediyeleri kaçırmamak için bizleri sosyal medya adreslerimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Turkcell salla kazan 2022 kampanyası hakkında kafanıza takılan soruları bizlere aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu