Sarı Kutu Puan Kazanma – Turkcell Sarı Kutu Puanım

Sarı kutu puan kazanma hakkında işlemler ve kolay yoldan Turkcell sarı kutu hediyelerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için Turkcell sarı kutu puanım sayesinde birbirinden farklı hediyelere sahip olabilecekler.

Sarı kutu hakkında detaylara geçmeden önce biliyorsunuz ki kısa süre önce duyurulan bir haber ile birlikte artık Turkcell sarı kutu hizmeti kapanıyor, bu konu hakkında bilginiz yok ise; Turkcell Sarı Kutu Kapandı! – Sarı Kutu Hediyeleri başlıklı makalemizi inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Sarı kutu kapanıyor olduğu için son tarih olan 30 Mayısa kadar puanlarınızı harcamanız gerekmekte, sarı kutu puanlarınızı inceleyerek ne kadar kaldığını öğrenebilir ve puanınız az ise bu yazı sayesinde sarı kutu puan kazanma işlemini uygulayarak daha fazla puan elde edin ve daha güzel hediyelere sahip olun.

Sarı Kutu Puan Kazanma

Sarı kutu puan kazanma nasıl olur, ben sarı kutu hizmetine girdim ama puanlarım nerede birikiyor gibi sorular oldukça fazla bir şekilde bizlere ulaşıyor. Bu soruların cevapları için ilk olarak sarı kutu puanım ne kadar kalmış öğrenmek için Turkcell Sarı Kutu Puanım adresi üzerinden hesabınıza sağ üst köşeden giriş yapın ve hesabınızda yüklü sarı kutu puanlarınızı görüntüleyin.

Sarı kutu puanım görüntüleme işlemi üzerinden aynı zamanda sarı kutu hediyelerini’de giriş yaptığınız bölümden alabiliyorsunuz.

Sarı kutu puan kazanma işlemine geçecek olursak bunun içinde yapmanız gereken bir birinden farklı işlem mevcuttur.

Turkcell sarı kutu puanım
Sarı kutu puan kazanma

Turkcell hattınız ile geçirdiğiniz yıllara özel bir puanlama sistemi mevcuttur, buna göre;

  • 5 yıla kadardır Turkcell hattı kullanıyorsanız sizlere aylık olarak 300 puan yüklenmektedir.
  • Eğer 5 ile 10 yıl arasında hatta sahipseniz de bu sefer hattınıza aylık 400 puan yükleniyor.
  • 10 yıl ve üzerinde bir hat kullanımına sahip kullanıcılara ise aylık olmak koşuluyla 500 puan yüklenmekte.

Ayrıca Turkcell sarı kutu puan kazanma hizmetinden siz farkında olmadan’da yararlanıyorsunuz. Çünkü sarı kutu hizmeti kullanmaya başladığınız tarih itibari ile her gün 1 puan kasanızda birikmektedir

Faturalı Hat Sarı Kutu Puan Kazanma

Faturalı hat sahiplerine özel sarı kutu puanı kazanmak için fatura ödemesine göre puan toplamaktasınız, peki ne kadar ödemeye ne kadar puan birikiyor şöyle göz atalım;

  • 30 TL ile 49 TL arasında bir ödeme yaptığınız taktirde 20 Puan kazanırsınız,
  • 50 TL ile 69 TL arası için ise 40 Puan hesabınıza yüklenir,
  • 70 TL ile 99 TL arası ödemelerde 60 Puan yükleniyor,
  • Son olarak 100 TL ve üzerinde bir yüklemede ise 80 Puan kazanarak hesabınıza yüklenecektir.

Ayrıca Faturalı hat sahiplerine özel sarı kutu kampanyası dahilinde otomatik ödeme talimatı verirseniz, ilk talimat sonrasında hesabınıza 500 Puan yüklenecektir.

Diğer aylarda otomatik ödeme aktif olur ise her ay için ekstra 20 Puan daha sarı kutu puanlarınıza eklenecektir.

Hazır Kart Sarı Kutu Puan Kazanma

Hazır kart sahipli Turkcell kullanıcıları sarı kutu puan kazanma işleminde aynı şekilde faturalı hat kullanıcılarında olduğu gibi yüklemeler ile puan kazanabiliyorlar.

Bunun için yukarıda yer alan 30 TL ile başlayıp 100 TL ve üzerinde yüklemeler karşılığında verilen puanlar hazır kart kullanıcıları içinde geçerlidir.

Sarı Kutu Puan Biriktirme

Turkcell sarı kutu puan kapsamında biriktirdiğiniz bu değerler bir nevi para kapsamında Turkcell hediye işlemine dönüşüyor. Turkcell sarı kutu hizmeti sayfasını açarak biriktirmiş olduğunuz puanları buradan harcayarak size en uygun hediyeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell sarı kutu hizmeti ile birlikte bedava internet dağıtımı da yapmaktadır. Eğer puanınız yetiyor ise Turkcell bedava internet kazanmak sarı kutu ile mümkün!

Turkcell sarı kutu puanlarınız yetersiz ise bu durumda sarı kutu hizmeti kullanan arkadaşlarınız dahilinde puan transferi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız puanlar ile istediğiniz hediyeleri alabilirsiniz. Turkcell sarı kutu puan transferi nasıl yapılır öğrenmek isteyen kullanıcılar linke giderek işlemin nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir