Türk Telekom Faturaya Geçiş Bedava internet 2019

Türk Telekom faturalıya geçiş 2019 yılında bedava internet kazandırır mı detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Faturaya Geçiş Bedava internet

Türk Telekom müşterisisiniz ancak Faturasız bir hat mı kullanıyorsunuz? Durun artık faturalı hatta geçmenin zamanı geldi diyebileceğiniz bir kampanya karşınıza çıkıyor. Türk Telekom çatısının Avea’dan sonra birleşmesiyle daha çok kampanya yapan firma bedava internet alanında’da kendini çoşturdukça coşturuyor diyebiliriz. Ortaya çıkardıkları farklı kampanyalar sayesinde birden fazla kullanıcının’da dikkatini çeken Türk Telekom her türlü insana gelecek tekliflerle’de kafa karıştırmaya devam ediyor. Kullanıcıları tüm yönden, hem konuşma, hem sms, hem de internet ile de sıkıntı yaşamadan kullanabilecekleri paketler sunmaktalar. Yine onlardan bir tanesi olan faturalıya geçiş kampanyası sayesinde taraftar coşturan fırsat diye isimlendirilen kampanya ile birçok kullanıcıyı mutlu etmiş durumda. Bu kampanya sayesinde insanlar arkadaşları ile dakikam bitiyor demeden bol bol konuşabilecek, bol bol mesajlaşabilecek ve bol bol internete girebilecekler. Sizlerde bu kampanyalardan bir tanesine geçiş yaparak keyfinizi sürmek isterseniz şöyle buyurun deriz…

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Nasıl Yapılır?

Eğer sizde Türk Telekom müşterisi iseniz ve hakkınızı faturalıya geçişmek istiyorsanız bunun için ilk yapmanız gereken işlem bir adet Türk Telekom bayisine giderek hakkınızı faturalıya geçirmek oluyor, isterseniz ben bunlarla uğraşamam diyenler içinde online olarak internet üzerinden form doldurarak bu işlemi gerçekleştirmeniz’de mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Bedava internet Kazanma

Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyasından yararlanmak için yeni hat sahibi ya da eski hattınızı faturalıya geçirmek koşulu ile yararlana bilmektesiniz. * Kampanya 2019 yılında aktif olmayabilir.

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom’un bahsetmiş olduğu bol gb interenet paketli tariflerini incelemek isterseniz;

3GB internet: Bu tarife’de 3GB internet ve 1000 sms bulunmaktadır, ayrıca 500 dakika’da konuşma yer alan paket taahhüt olmak koşulu ile 19TL’dir.

7GB internet: Bu tarife ise 7GB internet olan tarifedir, 750 dakika ve yanında 1000 sms yer almaktadır. Fiyatı ise 29TL’dir.

Eğer Türk Telekom bayisine gittiğinizde farklı sizlere daha cazip fırsatlar var ise incelemenizi öneririz, yoksa bu sunmuş olduğumuz paketlerde hem uygun hem’de bol tarifeler olduğunu unutmayın.

Türk Telekom faturalı tarifeye geçtim ama iptal etmek istiyorum derseniz bunun için öncelikle taahhüt’ü silmeniz gerekmektedir. Detaylar için müşteri hizmetlerini 444 1 444 numarasından arayabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom’un sunmuş olduğu 1GB bedava internet paketine göz atmak isterseniz: Türk Telekom 1GB Bedava İnternet linkine tıklayarak bakabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.