Türk Telekom Faturaya Geçiş Bedava internet 2024

Türk Telekom müşterisisiniz ancak Faturasız bir hat mı kullanıyorsunuz? Durun artık faturalı hatta geçmenin zamanı geldi diyebileceğiniz bir kampanya karşınıza çıkıyor. Türk Telekom çatısının Avea’dan sonra birleşmesiyle daha çok kampanya yapan firma bedava internet alanında da kendini çoşturdukça coşturuyor diyebiliriz.

Ortaya çıkardıkları farklı kampanyalar sayesinde birden fazla kullanıcının da dikkatini çeken Türk Telekom her türlü insana gelecek tekliflerle de kafa karıştırmaya devam ediyor. Kullanıcıları tüm yönden, hem konuşma, hem sms, hem de internet ile de sıkıntı yaşamadan kullanabilecekleri paketler sunmaktalar.

Faturalıya geçiş kampanyası 2024 sayesinde taraftar coşturan fırsat diye isimlendirilen kampanya ile birçok kullanıcıyı mutlu etmiş durumda. Bu kampanya sayesinde insanlar arkadaşları ile dakikam bitiyor demeden bol bol konuşabilecek, bol bol mesajlaşabilecek ve bol bol internete girebilecekler. Sizlerde bu kampanyalardan bir tanesine geçiş yaparak keyfinizi sürmek isterseniz şöyle buyurun deriz…

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Nasıl Yapılır?

Eğer sizde Türk Telekom müşterisi iseniz ve hakkınızı faturalıya geçişmek istiyorsanız bunun için ilk yapmanız gereken işlem bir adet Türk Telekom bayisine giderek hakkınızı faturalıya geçirmek oluyor, isterseniz ben bunlarla uğraşamam diyenler içinde online olarak internet üzerinden form doldurarak bu işlemi gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Bedava internet Kazanma

Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyasından yararlanmak için yeni hat sahibi ya da eski hattınızı faturalıya geçirmek koşulu ile yararlana bilmektesiniz. * Kampanya 2024 yılında aktif olmayabilir.

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom’un bahsetmiş olduğu bol GB internet paketli tariflerini incelemek isterseniz;

3GB internet: Bu tarife de 3GB internet ve 1000 sms bulunmaktadır, ayrıca 500 dakikada konuşma yer alan paket taahhüt olmak koşulu ile 19TL’dir.

7GB internet: Bu tarife ise 7GB internet olan tarifedir, 750 dakika ve yanında 1000 SMS yer almaktadır. Fiyatı ise 29TL’dir.

Eğer Türk Telekom bayisine gittiğinizde farklı sizlere daha cazip fırsatlar var ise incelemenizi öneririz, yoksa bu sunmuş olduğumuz paketlerde hem uygun hem de bol tarifeler olduğunu unutmayın.

Türk Telekom faturalı tarifeye geçtim ama iptal etmek istiyorum derseniz bunun için öncelikle taahhüdü silmeniz gerekmektedir. Detaylar için müşteri hizmetlerini 444 1 444 numarasından arayabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom’un sunmuş olduğu 1GB bedava internet paketine göz atmak isterseniz: Türk Telekom 1GB Bedava İnternet linkine tıklayarak bakabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir