Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom kalan kullanımları öğrenmek isteyen kullanıcılar için Türk Telekom kalan sorgulama aşamalarını sizler için derlerdir. Bu aşamalar sayesinde sizlerde Türk Telekom kullanıcısı iseniz yapmış olduğunuz tüm harcamaları öğrenebileceksiniz.

Türk Telekom kalan sorgulama işlemi için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Burada bulunan yöntemler sayesinde hattınızda ne kadar internet paketi kalmış, kaç dakika hattınızda mevcut gibi kalan kullanımlarınızı görebileceksiniz. Ayrıca hattınızda kaç TL bakiye mevcut bunu da sms atarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanımları Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanımları için birden fazla yöntem mevcuttur. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanı bularak sizlerde kolaylıkla kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz

 • Türk Telekom online işlemler ile kalan kullanım sorgulama
 • Türk Telekom müşteri hizmetleri ile kalan kullanım sorgulama
 • Türk Telekom mesaj atarak kalan kullanım sorgulama
 • Türk Telekom telefon tuşlaması ile kalan kullanım sorgulama
 • Türk Telekom internet adresinden kalan kullanım sorgulama

Türk Telekom Online İşlemler Kalan Kullanımlar

türk telekom online işlemler kalan bulma

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması sayesinde çok hızlı bir şekilde kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra gelen şifre ile giriş yaparak ana ekran üzerinden ne kadar internet / dakika ve sms kalmış görebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Kalan Kullanımları Öğrenme

türk telekom müşteri hizmetleri no

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri sayesinde de kolaylıkla kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 1 444 numarasını arayarak bu hat üzerinden sesli komut veya tuşlama ile herhangi bir müşteri hizmetlerine bağlanmadan kalan kullanımlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Mesaj Atarak Kalan Kullanımları Bulma

türk telekom kalan kullanımlar mesaj ile

Türk Telekom kalan kullanımlarınızı bulmak için sms gönderebilirsiniz. Bunun içi KALAN yazarak 5555 numarasına mesaj atmanız yeterlidir. Gelecek olan dönüş mesajında ise size ne kadar internet, dakika ve sms kullanımı kaldığı belirtilecektir. Burada gelecek olan verilerin son 2 saati kapsamadığını belirtmekte yarar var.

İlginizi Çekebilir: Türk Telekom Bedava İnternet 2023 Paketleri

Türk Telekom Numara Tuşlama ile Kalan Kullanımları Gör

türk telekom numara ile kalan öğrenme

Türk Telekom numara tuşlama servisi ile de kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz. Bunun için telefon arama kısmına *124# yazarak karşınıza gelecek olan toplu kalan kullanımları bulabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Adresinden Kalan Kullanımları Öğren

türk telekom internet sayfası

Türk Telekom internet adresinden de kalan kullanımlarını görebilirsiniz. Bunun için Türk Telekom internet sitesine giriş yaparak. Sağ üst bölümde kullanıcı girişi sistemini kullanın. Buradan giriş için telefonunuza gelecek olan şifreyi kullanın. Daha sonra sistem içerisine giriş yaptıktan sonra menü üzerinden Tarifelerim ve Kalan Kullanımlarım alanına giriş yaparak burada ne kadar kullanım yaptığınızı bulabilirsiniz.

Size Özel: Türk Telekom Operatör İsmi Değiştirme 2023

Türk Telekom kalan kullanımları öğrenme hakkında sorularınızı bizlere aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Türk Telekom Yorum Yap İnternet Kazan

Türk Telekom operatörü kullanıcılar aşağıdan tarifeleri hakkında düşüncelerini yorum yaparak haftalık 10 GB internet kazanabilirler. Her hafta aralarından seçtiğimiz kişilere ücretsiz internet paketi gönderiyoruz. Bu şansı kaçırmamak için yorum bırakabilirsin.

Türk Telekom Kalan İnternet Sorgulama

Türk Telekom internet paketi kalan sorgulama işlemi için KALAN yazarak 5555 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajı içerisinde ne kadar internet paketiniz kalmış öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Dakika Sorgulama

Türk Telekom dakika paketi kalan sorgulama işlemi için KALAN yazarak 5555 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajı içerisinde ne kadar dakika paketiniz kalmış öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan SMS Sorgulama

Türk Telekom SMS paketi kalan sorgulama işlemi için KALAN yazarak 5555 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajı içerisinde ne kadar SMS paketiniz kalmış öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kontör Öğrenme

Türk Telekom kalan TL bakiyesini öğrenmek için TL yazarak 9333 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir. Gelen dönüş mesajında ne kadar kontör kalmış / ne kadar TL hesabınızda öğrenebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Didem asat dedi ki:

  Ailem 10yidir turk telekom kullaniyo sizden cok memnunuz

 2. Aydoğan harmancı dedi ki:

  Türk Telekom bu ramazan ayında yardımcı olursa eğer minnet duyarız. Memnunuz türk Telekomdan. Üç yıldır tek tercihim olan operatör.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir