Turkcell 10 Kasım Bedava internet

Turkcell 10 Kasım 2019 kampanyası nedir, katılım nasıl yapılır detayları.

Turkcell 10 Kasım Bedava internet

Turkcell operatörü kullanan kullanıcılar 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününün verdiği gururu paylaşmak amaçlı bedava internet kampanyasını ortaya çıkarmış durumda. 10 Kasım Turkcell bedava internet sayesinde Atatürk ile ilgili paylaşımlarınızı istediğiniz yerde yapabilecek ayrıca başkaları neler paylaşmış bedava internet sayesinde görebileceksiniz.

Turkcell 10 Kasım Kampanyası

Turkcell 10 Kasım özel olarak bedava internet dağıtacağı kesinleşince, hesabım uygulaması sayesinde insanlar ücretsiz internetin keyfini sürecekler. Sizde bedava internete sahip olmak isterseniz ilk olarak Google paly veya Apple Store adresinde telefonunuza Turkcell’in uygulaması olan Hesabım isimli uygulamayı indirmelisiniz. İndirdikten sonra ise yapmanız gereken işlem telefon numaranız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapmanız daha sonra 10 kasım günü bedava interneti nasıl kazanacağım derseniz aşağıdaki anlatımı inceleyin.

Turkcell 10 Kasım 2019 Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 kasım bedava internete sahip olabilmek için Hesabım uygulamasına giriş yapıyoruz, daha sonra hesabımız bölümünde bulunan sol üstteki menüden salla kazan bölümüne giriyoruz. Bazı kullanıcılarda bu bölüme girmeden direk 10 Kasım günü karşılarına bedava internet rastlamaktadır ama gelmeyen arkadaşlar için Salla kazan bölümünden telefonunuzu sallayarak 10 Kasım 2019 bedava internet‘in sahibi olabilirsiniz.

10 Kasım 2019 Bedava internet Gelmedi?

10 Kasım bedava internet telefonunuza otomatik olarak yüklenmemiş ise bu o anlık yaşanan yoğunluktan kaynaklanabilmektedir, lütfen acele etmeyin ve bir kaç dakika hatta bir saat kadar bekleyin, eğer internetiniz hala gelmemiş ise telefonunuzun internet bağlantısını kapatıp açın ve tekrardan aynı işlemi uygulayın.

Turkcell 10 Kasım bedava internet‘ten sonra Turkcell’in yeni yerli arama motoru olan Yaani’yi indirerek bedava internet kazanmak için Turkcell Yaani Bedava internet yazımıza göz atabilirsiniz, hem yerli, hem ücretsiz, hem bedava internet kampanyalı. Daha ne olsun…

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.