Turkcell 12 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell 12 GB bedava internet paketi ile birlikte reklamlarda çıkan şelale gören adam sayesinde çok izlenen ve katılım elde edilen bir kampanya olması sağlandı. Turkcell yeni gelenler ile birlikte Haydi Gel kampanyası sayesinde 12 ay boyunca kullanabileceğiniz 12 GB bedava internet hattınıza yükleniyor, bu sayede sizlerde alacak olduğunuz pakete ek bedava internet kazanıyorsunuz. Turkcell bedava internet kampanyaları da bir yenisini ekledi ve bu sayede yeni gelen müşterilere özel çok sevindiren bir bedava internet tarifesi ortaya koydu.

Turkcell 12 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 12 GB bedava internet tarifesinden yararlanabilmek için yapmanız gereken işlem 31 Aralık tarihine kadar hattınızı Turkcell olarak değiştirmelisiniz, 20 TL ve üzerinde bir tarifeye geçtiğiniz takdirde Turkcell sizlere aylık olarak 1GB bedava internet ve toplamda 12 GB bedava internet sağlayacaktır. Yani 30 gün boyunca 1 GB bedava internet paketinizi ek olarak yüklenecektir.

Turkcell 12 GB Hediye

Örnek vermek gerekirse Turkcell 25 TL lik 2 GB interneti bulunan bir paket aldığınızda Buna ek olarak 1 GB bedava internet de hediye olarak yüklenecek yani toplamda o aylık 3 GB internet kullanacaksınız. Bu pakette kaldığımız süre boyunca da 1 GB bedava internet sürekli olarak yenilecek ve 1 yıl sonunda 12 GB bedava internet sahibi olacaksınız.

Turkcell 12 GB internet paketinden yer alabilmek için tek yapmanız gereken Yukarıdaki şekilde gösterdiğimiz üzere 20 TL ve üzerinde herhangi bir Turkcell paketine geçmeniz ve gelecek olan bilgilendirme SMS’ini takip etmeniz.

Turkcell 12 GB Bedava internet Gelmedi

Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava internet

Turkcell Haydi Gel kampanyası ile birlikte 12 GB bedava internet kazanmak isteyen herhangi bir müşteriye bedava internet gelmemiş ise, bunun nedeni belirtilen şartlara uygun olmadığından dolayı kaynaklanabilir. Eğer yukarıda göstermiş olduğumuz şartlara uyuyorsanız ve yine de 12 GB bedava internet hattınızı yüklememiş ise bunun için yapmanız gereken işlem müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapmanızdır. Müşteri hizmetleri inceleyerek hattınıza gereken bedava interneti yükleyecek ve diğer aylarda bedava internet kazanmaya devam edeceksiniz.

Turkcell 12 GB Bedava internet Detayları

Turkcell 12 GB Bedava internet

Turkcell 12 GB bedava internet kampanyasından yararlanmış iseniz bu Kampanyayı sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz, yurtdışı internet için geçerli değildir. Ayrıca 12 bedava interneti herhangi bir arkadaşımıza veya başka birine göndermeniz mümkün değildir. Kampanya otomatik olarak hattınızı yüklendiğinden dolayı herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, ancak yüklenmemiş ise yukarıda verdiğimiz talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.

Turkcell 12 GB bedava internet nasıl alınır sizlere göstermiş olduk ayrıca daha fazla Bedava internetten yararlanmak isterseniz şurada yer alan makalemizi inceleyerek Turkcell 8 GB Bedava internet Kampanyası detayları öğrenebilir ve internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir