Turkcell 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 2022 bedava internet kampanyaları ile birlikte yeni bir kampanyaya da adım atmış durumda. 2022’in gelmesi ile birlikte Turkcell’de numara taşımanıza veya yeni numara almanıza olanak sağlayan bedava internet sayesinde kullanıcılar hatlarını Turkcell üzerine geçiriyor ve bu sayede 8 GB bedava internet kazanabiliyorlar.

Sizin de hattınız farklı bir operatörden ve oradan değiştirmek istiyorsunuz bunun için Turkcell’e geçiş yapmanız ile birlikte sizlere bedava internet kampanyası karşılıyor. Bu kampanya 2022 yılının gelmesiyle birlikte daha fazla arttırılarak 8 GB bedava internet olmuş durumda.

Turkcell 8 GB internet

Turkcell operatörüne hattınızı taşımak istiyorsanız isterseniz Turkcell bayilerine giderek bu işlemi yaptırabilirsiniz veya internet üzerinden online başvuru sayesinde de bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirerek hattınızı Turkcell’e geçirebilirsiniz. Turkcell’e geçiş sonrasında kazanacak olduğunu 8 GB bedava interneti bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell 8 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 8 GB Bedava internet Kampanyası

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem yeni hat alma veya numara taşıma işlemi olacaktır. Bu işlemlerden herhangi birini yapmanız yeterli durumdadır. Turkcell servisinde ayrıca sadece bedava internet ile kalmayıp daha fazla bedava dakika ve bedava sms gibi hediyeleri de kazanmak için telefonunuzu Turkcell hesabım uygulamasını yükleyin ve burada bulunan kampanyalardan da faydalanın.

Turkcell bedava internet kazanmanın diğer bir yolda sarı kutu kampanyalarından yararlanmaktır sitemizde paylaşmış olduğumuz 14 Şubat sarı kutu kampanyaları ile birlikte de bedava internet kazanabilir ve ayrıca sevgilinize burada yer alan kampanyalar ile birlikte alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell 8 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Turkcell 8 GB bedava internet Kaza sonrasında bu interneti sadece yurt içi yerlerde kullanmanız gerekmektedir ayrıca gece veya gündüz gibi bir ayrım yoktur.
  • Kazanmış olduğunuz bu internet paketini farklı bir kullanıcıya göndermeniz mümkün değildir.
  • 8 GB bedava internet hattınızı yüklendikten sonra sizlere bilgilendirme SMS’i verilecek ve bu ve SMS sonrasında kullanımına başlayabileceğiniz hediye internetiniz olur.

Turkcell’den daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız şuraya da yer alan Turkcell 5 GB Bedava internet başlıklı makalemizi tıklayarak inceleyebilir ve çok daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Sitemizde yer alan Turkcell bedava internet paketlerine göz atmadan çıkmayın deriz…

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

2 Yorum

  1. Turkcell bedava internet nasıl yapılır bilmiyordum, bu konu sayesinde bana 8 GB bedava internet kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu