Turkcell 15 Temmuz 2022 Bedava internet

Turkcell 15 Temmuz kampanyası ile birlikte kullanıcılar bu anlamlı gün kapsamında hediye internet kazanıyorlar. 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin yıl dönümü ile birlikte Turkcell bedava internet kampanyası ile birliktede iletişimin kesilmemesi adına birçok hediye veriyor.

15 Temmuz önemine hitaben Turkcell geçen sene olduğu gibi bu senede hız kesmeden fırsatlara devam ediyor, sizlerde bu özel günde bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanmak istiyorsanız Turkcell 15 Temmuz Bedava internet kampanyasının detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yazıya geçmeden önce diğer operatör kullanan kullanıcılara özel 15 Temmuz Kampanyaları;

konularına göz atarak firmalarına ait kampanyalara göz atabilirler.

Turkcell 15 Temmuz 2022 Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet kampanyasını duyan kullanıcılar için geçen sene yapılan kampanyanın benzerini 2022 yılında da görebileceğimizi düşünüyoruz.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketlerinde özel günleri unutmayarak 15 Temmuz darbe girişimi ile birlikte kesintinin son gaz devam edebilmesini sağlamak için sadece bedava internet vermek yerine kullanıcılarına bedava dakika ve bedava sms hediyesi de veriyor.

Turkcell bedava internet

Turkcell 15 Temmuz özel iletişim paketi sayesinde önceki yıllarda 500 dakika her yöne dakika, 1000 dakika Bip araması, 1 GB bedava internet Turkcell’den hediye edilmişti.

15 Temmuz 2022 tarihinde de yukarıdaki paketin benzeri olacağını söyleyebiliriz, ancak net bir bilgi olmadığından dolayı sizlere bilgi veremiyorum, kampanya kesinleştikten sonra sizlere bu konu üzerinden ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden 15 Temmuz bedava internet kampanyasını söyleyeceğiz.

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız yukarıdaki detayları inceleyerek işlemin zamanı geldiğinde gerçekleştirebilirler.

15 Temmuz bedava internet kampanyası sadece 1 günü kapsamaktadır, diğer günler geçerli olmamak suretiyle ayrıca devredilemez ve farklı bir kişiye aktarılamaz.

15 Temmuz Bedava internet

Turkcell kampanyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve diğer özel günlerdeki haberleri takip etmek istiyorsanız aşağıdan yorum atmayı ve sitemizi sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayın. Turkcell 15 Temmuz 2022 bedava internet kazanan kullanıcılar darbe girişimi yaşanan güne özel hediyelere sahip olarak özel bir yıl dönümü geçiriyorlar.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

6 Yorum

  1. 15 temmuz kampanyasından yararlandım ama tekrar yapmak istiyorum bunun için ne yapabilirim?

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu