Vodafone 15 Temmuz Bedava internet

Vodafone 15 Temmuz 2019 kampanyasından yararlanarak darbe girişiminin önlendiği bu özel günde hediyelere sahip olmak isterseniz detaylara göz atalım.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi

Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyası ile başlatına özel fırsat ile kullanıcılar 15 Temmuz 2016 darbe girişini önleyerek büyük bir tarihe imza atmıştı. 2019 yılının gelmesi ile birlikte 2. yıldönümü yaşanan bu üzücü olayı bir daha yaşamamız temennisi ile Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak bu yıl neler verecek onlara göz atacağız.

Vodafone 15 Temmuz kampanyası sayesinde kullanıcılar Demokrasi Gününde hediye internet kazanıyorlar, Vodafone bedava internet fırsatlarından bir tanesi olan 15 Temmuz bedava internet nasıl yapılır aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Farklı operatör kullanıcısı iseniz 15 Temmuz Bedava internet Kampanyaları için;

  • Turkcell 15 Temmuz Bedava internet
  • Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet

Vodafone 15 Temmuz 2019 Hediyesi

Vodafone 15 Temmuz bedava internet hediyesi sizleri’de mutlu edebilir, özel gün ile gelen bu hediye kullanıcıları mutlu ediyor. 15 Temmuz 2019 günü Vodafone hediye verecek mi gibi sorular gelmeye başladı bile.

Vodafone bedava internet

Vodafone bedava internet 15 Temmuz gecesi itibari ile geçen sene olduğu gibi bu senede bir kampanya yapması beklenmektedir, bu kampanya’ya katılım Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya otomatik olarak sistem üzerinden tüm kullanıcılara yapılacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar 15 Temmuz 2019’da yapılacak olan kampanyanın kesinleşmesini beklemelidirler. 15 Temmuz kampanyası kesinleştikten sonra sizlere bu konu ile güncelleme bildirimi göndererek değişikliği sunacağız ve Vodafone 15 Temmuz kampanyasına nasıl katılırım sorusunu yanıtlayacağız.

Vodafone 15 Temmuz günü geçen sene 600 dakika her yöne dakika, 1000 her yöne mesajlaşma ve 1 GB bedava internet hediyesi bizlere sunmuştu. Aynı şekilde bu yılda’da beklentimiz bu yönde güzel hediyeleri bizlere sunması.

Vodafone bedava internet kampanyasında sunmuş olduğu hediye sadece 15 Temmuz gününü kapsamaktadır, diğer gün bu kampanya otomatik olarak iptal olacaktır.

Sizlerde Vodafone 15 Temmuz hediyesi hakkında düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bizlere bildirmek için aşağıda yer alan yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. Vodafone 15 Temmuz 2019 hediyesi ile birlikte kullanıcılar özel güne ait bedava internet kazanıyorlar ve bunu o gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

3 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.