Turkcell 5 GB Bedava internet – Genç Turkcell

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyalarından bir tanesi daha ile birlikteyiz, Turkcell başlatmış olduğu bazı kampanyalarda gece veya gündüz ayrımı olmak üzere iki farklı bedava internet kullanımı mevcuttur. Bu kampanyada onlardan bir tanesi olmak üzere 5 GB bedava internet kazanmak için yeni bir fırsat doğmuş oluyor.

Turkcell GNÇ 5 GB Bedava internet

Turkcell’in yapmış olduğu bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılar da büyük bir yükten kalkmış oluyor ve bu sayede sosyal medya üzerinde sınırsız bir şekilde doya doya gezilerini yapabiliyorlar. sizde Turkcell abonesi iseniz 5 GB bedava internet kampanyasına katılabilmek için Aşağıda yer alan aşamaları inceleyerek detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Turkcell GNÇ 5 GB Bedava internet Paketi

Turkcell kampanyasından bir tanesi olan GNÇ ile birlikte genç kullanıcılara ait bedava internet kazanma olanağı karşımıza geliyor, Ancak bu bedava internetin bir kötü yani yazının başında söylediğim üzere sadece gece kullanılıyor olması. yani Siz kazandınız 5 GB bedava interneti sadece akşam 22:00 ile 06:00 olmak üzere kullanabiliyorsunuz.

Turkcell 5 GB Bedava internet

Bu kampanyanın katılım süresi 31 Aralık tarihine kadar mevcuttur. Siz de bu tarihe kadar GNÇ Süper Paketi veya GNÇ Süper Yıllık  Abonelik paketlerinden bir tanesini geçiş yaparak bedava interneti otomatik olarak hattınıza yükleyebilirsiniz. internet hattınızı yüklendikten sonra size bilgilendirme sms’i gönderilecek ve bu sms sonrasında yukarıda belirttiğimiz saatler arasında ücretsiz olarak internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanya otomatik olarak tanımlandığı için sizin herhangi bir sms veya müşteri hizmetlerini arama gibi bir durumunuz olmamaktadır.

Turkcell GNÇ Paket İptali

Turkcell GNÇ kampanyasından kazanmış olduğunuz 5 GB bedava internet hattınız yüklendikten sonra iptal etmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem müşteri hizmetlerini arayarak kazanmış olduğunuz bu kampanyayı iptal ettirmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Kampanya ücretsiz olduğu için iptal ettir seni daha iyi size herhangi bir avantajı olmayacaktır.

Turkcell GNÇ Bedava internet Yenileme

Turkcell 5 GB bedava internet paketinizi yenilemek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur bunun için sadece almış olduğunuz GNÇ Süper veya GNÇ Süper Yıllık paketinizi bir sonraki ayda da devam ettirmeniz durumunda 31 Aralık e kadar 5 GB bedava internetten yararlanabilirsin.

Turkcell aboneleri için bir başka internet kazanma konumuz olan yazıya şuradan göz atabilirsiniz: Turkcell Lifecell Bedava internet Kazanma ile daha fazla internet alın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir