Turkcell Lifecell Bedava internet Kazanma

Turkcell Lifecell ile birlikte 2023 yılında bedava internet kazanma şansını yakalamaya ne dersiniz? Turkcell Lifecell bedava internet kampanyası sayesinde her ay olmak koşulu ile birlikte 2 GB bedava internet kazanma şansı elinizde. Turkcell abonesi iseniz siz de bu kampanya ile birlikte Telefonunuzda her ay kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 2 GB bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem Lifecell ile ilgili olacaktır. Turkcell Lifecell 2 GB bedava internet nasıl yapılır? veya Turkcell Lifecell hediyeleri nelerdir? gibi sorular karşımıza çıkıyor. Turkcell yapmış olduğu bedava internet kampanyaları Lan bir yenisini daha bizlere göstererek Baysal ile birlikte 2 GB bedava internet kazanma şansınızı önümüze koydu.

Şimdi Bizler ise Turkcell Lifecell internet paketlerinden bir tanesini alarak bu sayede 2 GB bedava internet kazanmış olacağız. Ayrıca kazanmış olduğunuz Turkcell 2 GB bedava interneti 12 ay boyunca Tekrar yenilemek koşuluyla ücretsiz olarak hakkımızı yüklenecektir. Yüklenen 2 GB bedava internet 30 gün boyunca kullanılabilir olmaktadır.

Turkcell Lifecell 2 GB Bedava internet Kampanyası

Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz Veysel kampanyasından yararlanabilirsiniz bunun için yapmanız gereken işlem Lifecell internet paketlerinden bir tanesini satın alarak işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca Turkcell Lifecell bedava 2 GB interneti hakkımızda tamamlamak için SMS gönderimi gibi bir işlem yapmanıza da gerek yok. Lifecell bedava internet sayesinde Turkcell aboneleri 2 GB bedava internet olmak koşuluyla 12 ay boyunca kazanacakları toplam 24 GB bedava internet olacaktır.

Turkcell Lifecell paketlerine göz atmak isterseniz aşağıda yer alan görsel sayesinde ulaşabilirsiniz. (Detaylı bilgiyi resmi Turkcell sayfasından görebilirsiniz.)

Turkcell Lifecell Paketleri

Turkcell Lifecell Bedava internet İptali

Turkcell ile birlikte 2 GB bedava internet paketinin iptali için yapmanız gereken işlem sadece “IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB” mesajını 2222 numarasına sms olarak göndermeniz.

Turkcell Lifecell bedava internet paketini iptal ettikten sonra bu paketi tekrar katılmak gibi bir şansımız olmamaktadır. Paket iptali sonrasında sms ile birlikte sizlere Bilgilendirme yapılacaktır. Turkcell Lifecell paketini iptal ettikten sonra 24 GB bedava internet kazanma şansınız da bu denli çöpe gidecektir.

Turkcell Lifecell Bedava internet Paketi Detayları

Turkcell ile birlikte gelen paketler ile birlikte bedava internet kazanma şansımız sürekli olarak artıyor, Eğer siz de Turkcell Lifecell geçiş yaparsanız daha sonra güncellenecek yeni kampanyalardan da ilk yararlanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Lifecell abone özel Facebook, Twitter, bip gibi uygulamalarda sınırsız bedava internet de sizleri bekliyor.

Daha fazla Turkcell abonelerine özel bedava internet için Turkcell Yaani 12 GB Bedava internet Hediyesi isimli makalemize göz atabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir