Turkcell 50 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyalarında diğer operatör firmalardan daha fazla hediye dağıtmakta. Turkcell 50 GB bedava internet kampanyası ile birlikte kullanıcılarına büyük bir fırsat daha sağlamış oluyor. Turkcell kullanıcıları gördükleri bu kampanya sayesinde şok geçirmiş olacaklar ki sosyal medya üzerinden oldukça fazla bir şekilde yorumlar almayı başarmışlar.

Turkcell 2023 yılbaşı bedava internet kampanyasına dahil edileceğini düşündüğümüz bu özel fırsat Turkcell resmi sosyal medya adreslerinde paylaştı.

Turkcell bedava internet 2023 kampanyalarından bizlere 50 GB internet paketini hediye edecek gibi görünüyor, çünkü paylaştıkları videoda kullanıcıların yorumlarını bir araya getirerek anlamlı bir mesaj verdiği açıkça net, 50 rakamı neye istinaden olduğu henüz bilinmese de kullanıcı yorumlarının yani internet isteklerinin 50.000’i aşması olduğu düşünülüyor, ancak net bir şey henüz yok. Bazı kullanıcılar ise bu paylaşım sonrasında Turkcell yeni internet paketi tarifesi çıkartacak o yüzden bu şekilde paylaştığını düşünülüyor, zaten bu gönderide de “takipte kalın..” yazısı bizleri 2023 yeni yıl kampanyasına hitaben olduğunu hissettiriyor.

Turkcell 50 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 50 GB internet kampanyasının şu anlık nasıl yapılacağı, katılım şartları vs. belirlenmiş değil ancak bunun sadece yılbaşı günü olabileceği veya şanslı birkaç kullanıcıya büyük ödül olarak 50 GB internet diğer kullanıcılara ise 1 GB bedava internet veya 5 GB bedava internet hediyesi verileceği yine söylentiler arasında.

Turkcell 50 GB Bedava internet Kampanyası ile alakalı kimlerin yararlanabileceği hakkında’da hiçbir bilgi paylaşımı şu anlık yapılmış değildir.

Kampanya detayları henüz belli değildir, kesinleştiğinde sizlere buradan detaylarını paylaşacağız. Ayrıca sosyal medya üzerinden de bizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kampanya detayları kesinleşene kadar şu anlık takipte kalıyoruz ancak siz sitemizdeki diğer Turkcell bedava internet kampanyalarına göz gezdirmeye devam edebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Gamze dedi ki:

    Turk telekomdan bu yıl bir şeyler bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir