Turkcell Bayram Hediyesi Salla Kazan Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyası bu kez Ramazan Bayramı hediyesi ile karşımıza çıkıyor. Siz Turkcell kullanıcıları 2023 Ramazan Bayramı hediyesi olarak salla kazan ile ekstra sallama hakkı verilecek ve çıkan hediyeleri kullanabileceksiniz.

Turkcell kampanyalarında yapmış olduğu güzelliklere bir yenisini ekleyerek Turkcell Bedava internet fırsatlarını arttırıyor. Turkcell salla kazan sayesinde Bayram kampanyasına dahil olan kullanıcıları güzel hediyeler bekliyor. Sizde Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyasına nasıl katılırım ve kampanya detayları nelerdir gelin inceleyelim.

Turkcell Salla Kazan Bayram Hediyesi

Turkcell salla kazan 2023 bayram hediyesi nedir diye soran kullanıcılara cevap vermek gerekirse. Turkcell salla kazan her hafta sadece 1 kere kullanılan ve içerisinden bedava internet, bedava dakika ve bedava mesajlaşma gibi hizmetler çıkan bir sistem.

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan

Turkcell salla kazan kampanyası hakkında bilgisi olmayan kullanıcılar; Turkcell Salla Kazan 2023 Kampanyası yazımızı inceleyebilirler. Bu sayede salla kazanın ne olduğunu ve hediyelerin neler içerdiğini de görebilirler.

Salla Kazan Ekstra Hak Kazanma

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası ile birlikte salla kazan hizmetine ek bir hak vermekte, bu hak ile birlikte sadece 1 kez sallaya bildiğiniz salla kazan kampanyasında ekstra hak sayesinde bayram günü 2 kez sallaya bileceksiniz.

Turkcell salla kazan ekstra hak gelmesi için bayramın 1. gününü beklemelisiniz. Salla kazan kullanımı ile birlikte tek sallama yerine çift sallama sayesinde kazanmış olduğunuz hediyeleri kullanabilirsiniz.

Turkcell salla kazan bip hediyesi kazanan kullanıcılar şu sıralar çok şikayetçi, bakalım bu sefer böyle bir sıkıntı ile karşılaşacak mı kullanıcılar bizlerde merak ediyoruz. Turkcell salla kazan Ramazan bayramı kampanyası hakkında sorularınız varsa bizlere aşağıdan bildirmeyi unutmayın.

Turkcell kullanıcıları 2023 Ramazan Bayramı hediyesi olarak salla kazan ekstra hak kazanıyorlar ve bununla birlikte Ramazan Bayramlarını bu yılda daha bir mutlu geçirmeleri sağlanıyor.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Aliye Koçturk dedi ki:

    Turkcell salla kazan bedava internet için teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir